Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na cseszd meg ne kínaiul írjál a felét nem értettem Akkor nézek másikat.
Hát pont ez vakertam!Vagy valami ilyesmit!
jaja! a 98-99 a legkönnyebb!
Na pont a haldorádó ahol noch einmal nem kukkenolok semmit!Onnan rendeltem a kis szerkómat aztán kiküldtek egy olyan nevis botot aminek az felső tagján nincs rajta a toldó amibe belecsúsztatod a bot többi részét a swingeren meg pont fordítva van a hajtás és így nem tud leakadni róla a zsinór!
Tudomásom szerint az F ben nehezebb a fotengely . A forgatonyomatek növelés céljából.
Na megnézted a linket jó lesz vagy keresgéljek még ?
A szutyukinak nem szokták úgy fényezni a fékeit mint a kawának! A tudósok azt monják amíg az eregy meg nem jelent addig a kawa fékek voltak az etalonok.Azttán ha nem így van azt is lesz@rom mert nekem ilyen van és ez is jó!
így van 98-01 ugyan az, a 02-04 más főtengellyel fut.
Valahol a mailoknál. Ha aktuális lesz akkor csörgetlek.
Itt nézz szét a bojlisról http://www.haldorado.hu/articl...
Lökjetek már valamit a bojlis horgászatról mert szétbasz a kívánvsiság!ZOZO számom megvan?
valaki itt a jómultkor írta hogy az F-be könnyített főtengely van
Megoldjuk Márkatársam!Magánszemélynél kukkenoltad a verdát oder a Kolonics serviceben?
Pedig valamit írtak erről valami tesztben ahol az összes évjáratot megkergették!Tuti biztos mert az összes kawás cikket elteszem!
Balázs ,ha összejön a dolgom át tudsz menni Kőszegre megnézni egy kocsit. Hogy potyára ne kocsikázzak?
A kormánycsutka rögzítése a villahíd alatt van nem fölötte,a fék meg fog mint a zőőőd fösték fém fékcsővel!Biztos van ennél jobb fékkel szerelt ,mindenféle radiális baszással turbózott gép de megáll ez is azért!Legalábbis megtudtam állni a vito mögött amikor majdnem benéztem a rajzot!Pedig a raktérben láttam már magam!Ha nem versenyezni akarsz ez is megteszi!Hátul meg annyira nem kényelmetlen mert az asszony a zxr-re többet panaszkodott!Ezen ő is meg a csajom is frankón elvolt!
ugyan az a főtengely 13031-1431 98-03
Balázs de biztos szutyukiról írsz aminek híresen jó a fékje
2000 utánit vegyél!Szemből sokkal bikább! Kicsit más az idomozás,a főtengelynek állítólag nagyobb a lendtömege hogy stabilabb járása legyen és simább nyomatéka!Valahol ilyesmit olvastam róla! Vagy az egy másik típus volt?
Á, sőt előny