Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki gumipóknak miért van mobilja ha nem veszi fel?
hal nélkül így kell pecázni. amúgy 50m arrébb kb 20-30 db pontyot-amúrt fogtak a románok. mi csak 2-et
Olyan szép tiszta lett a motor, újkorán nem lehetett ilyen a láncot is szemenként pucoltam le
senkitől csak fél centivel hoszabb csavar megoldotta :D
kitől vettél motorházat?
megoldódott a probléma
ÉN ÚGY TUDOM A 2000-2001-esé a legkönnyebb, vagy amit én esztergáltattam a Z-re Gyáriból 4mm-t le lehet venni sugárban.
Egyszer csak elkeveredek arra!Ha halat nem is majd fogom a sörös üveget!Persze nem üresen!
gyere velünk,nálunk igy megy a peca
Az úszós meg a federes nem igazán tetszik!
de jó neked :-D hát sok kitartást hozzá !
Pénzem mint a szemét !Időt meg szakítok!Van egy két csinált tavacska a környéken meg nálunk is most csináltak egyet!Néha ki szeretnék menni lógatni ezt azt,ide oda!
így van ! de ez a te esetedben szerintem lényegtelen ! mivel még gyerek cipőben jársz !
bojlizásba akkor vágj ha rengeteg szabad időd és pénzed van ! anélkül lófasz nem ér az egész !
ha természetes vízre mész szinte el is felejtheted a bojlizást mer a gatyád rá megy mire be áll rá a ponty amúr !
Csibi bácsi!Az átlátszót vegyem?Pont a barnán gondolkoztam!A gyorskapocs azért jobb ha előre megkötök párat csak cserélgetni kell?20-as bojliigolyót vettem.
azt úgy hívják hogy motorház, nem ajánlanám csak annak a cseréjét mert a motorház -alsó felső- része vonalba van fúrva tehát az alsó és felső rész egy tétel, együtt cserélendő. a te esetedben 2 egyszerű menetjavításról beszélünk, ha most volt szerelőnél a motorod ő pikk pakk megjavítja 1000ft db általában a tétele.
nos tehát kérem szépen az az elem kellene amibe a képen megjelölt csavarok belemennek (nem a deknire gondolok, hanem magára a blokk vázára) esetleg nem lenne egy olyanod?
mindjárt krahácsolok egy képet aminn megmutatom
forgó mindegy milyen meg felel mind a kettő ha jó a minőség ! a gyors kapocs praktikusabb csalizni egyszerűbb !

a stopper milió dologtól függ fenéken fekvő balanszírozott vagy lebegtetett csalid van ha lebegteted akkor egy szem popupod van vagy alatta van egy sülyedő is ! én színben minden féleképen az áttetszőt ajánlom !
nem hanem a blokknak az alsó része kellene
főtengely?
nincs véletlenül bontott E blokkod? kellene egy alkatrész.
na akkor csicsí
Majd morgen megnézem!Lassan szovelni kellene magamnak!
Ez nem kínai! A kínai azt mondja 'time is money'!