Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dumálnánk egy jót, mi kawások!
pipa és káböl is köllll?
ide is tervezem
láncod?
aszittem hogy ......
En pentek delutan erkezem egyedul vagy a lasitott menettel.
Mixer,Langyusz
nekem is ezt monta..........28-29
Beszelttem Pipoval!
E honap utolso hetvegejen tartja a bulit Pipi!
Pentektol vasarnapig!
Lehet teloba rosszul mondtam!
2 es 4 es kene!
szevasz tróger kalóz
Szevasztok trogerek!
Az mi azt a fiatal suttyók szokták meg az ukrán nepperek
Hja, nem is arra mondtam, hanem hogy nekem az nem éri meg a plusz felárat, hogy csempézett legyen a budi
Hétvégét nem tom mert a pénteki kawa napon voltam ott először és eddig utoljára, az egyrészt zárt volt, másrészt meg pénteki napra esett. De ahogy hallottam haveroktól, szoktak lenni rendesen ott is. De most szombaton megyek és akkor be tudok számolni róla

Ha tehetem, akkor hétköznap megyek el egyszer-egyszer esti eringre, mert akkor tuti kevesebben vannak. Kecsón1x voltam hétköznap (pénteken), de délután már akkor is halál volt . Erging egy délelőttöt is kipróbáltam, és csak egy autó volt rajtam meg sógorom motorján kívül .
inkább figterkedjetek
Én se a csempét szoktam bámulni na majd egyszer. Amúgy mennyien szoktak lenni hétvégente. Mert Kecskeméten dömping van ha jó az idő.
Képzeld el kecsót a sok sallang nélkül. Na olyan kakucs Nincs olyan csicsa infrastruktúra, de nem is azért megyek, hogy a csempét nézegessem a budiban. Az aszfalt ering és kecsó között van, de közelebb áll kecsóhoz. Bár nekem ering aszfaltjával sem volt bajom melegben, szárazon. Hja, ami igénytelen, hogy rohadt szar úton lehet megközelíteni a pályát...ha nem tudom, hogy oda kell menni, tuti azt hiszem, hogy eltévedtem.
Én is idén voltam először kakucson és tetszett...közel van és normális áron. Hring lenne a legközelebb, de 5 ezret 20 percért...eléggé az orrmányosokra van szabva
Még Kakucson nem voltam ,sokan dicsérik. Bár nekem Kecskeméti aszfalt és a környezet jön be.
Ha igen, a különbözetből kijön egy nap kakucs
Egyébként eringet szeretem a legjobban, de az árat sokallom...pedig távolságban szinte mindegy, hogy ering vagy kakucs. Nekem kecsó van messze, azt a szintet pályát tekintve kakucs is hozza.
nekem az messze van max Örkény de az egy picit drága
Szombaton remélem jó idő lesz, mert én délután kakucsra mennék végre...
két szál házi kolbász?