Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt ebasztm...
Csaa,koszi
Johogy... ;-)
Űdv Sv.Filip-ből!
Hella Szívtipró érezd magad jól ,képeket kérek, a csajokkal csak finoman

Ha lesz kedvetek augusztusba gurulni, akkor a Gemenci erdőbe van egy pihenőház, amit most alakítanak át Lehet menni pihenni,kajálni és a Dunán lógatni
Nem drága,ha jó a moci.http://www.kepesmotor.hu/kawas...
ujrainditottam a telefont
skype-n mindig csak az uzenetrogzitod jelentkezik. !
nekem is volt hasonló hibám a B-vel, nekem a kormánykapcsoló csatlakozójának a meghibásodása okozott ilyen kattogást. kitisztítottam és újra nyomtam az érintkezőket, megszűnt a hiba
hivtalak most Skype-n.
Oksa.
Még a dióda ami a relé előtt van
Figyelek a tanácsokra mert nekem a hatos ua csinálja a biztosíték dobozból jön a kattogás de ha alulról meg ütögetem a sárvédőbetétet akkor indul, igaz nem mindég csinálja biztonság kedvéért rendeltem egy indító relét hátha az a gond
Megprobalom 10 perc mulva !
Meg nem jelenti azt hogy nem a rele a hibas. Skype-n nem tudsz elerni?
A tapasztalat az a haszon ami később kamatozik
azé ha már ott punnyadok akkor legyen egy kis haszna is.
Nem baj, a részvétel a fontos
te már nyaralsz?
hhááááát
ez még az előző menet, a 636-al partiban voltam és megettem a zx10R-t is eccer asztán a végére ők kajáltak meg engem
az idő eredmények viszont .............. nem kedvezőek a cimborám a ...sodik lett 636-al 14-es áttétellel, ha gyorsabb szeretnék lenni akkor nekem is váltani kell
Helloka,udv a Horvatoktol.cirka 800 km..:-P
Megneztem, az a pici fekete doboz (rele) NEM kattog, SEMMIT.
Az a baj hogy a sotetben lovoldozol. Nezd meg a rajzot es kovetsd vegig hol mikor kell lennie aramnak. De eloszor is ha mar a dobozt szetszedted akkor csatlakoztass vissza ra mindent es ugy nyomkodd az inditogombot. Ilyenkor az a pici fekete doboz (rele) kattog? Ha igen a bemeno erintkezon megjeleni az aram? De a kimeno erintkezon nem? Akkor a legegyszerubb ha lebontod rola a muanyag burkolatot majd nagyon finom polirpapirral megtisztitod az erinkezoket.
Kiforraszt másik relé be... japán autókban is ezt használják nec
Hozd el holnap du meg csinálom
orosháza nem a világvége de onnan már látszik!