Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint nála. Kíííííí van írva hogy 43Kw oszt megkérdik hány kw-os. Akkor van az a pillanat ha tehetné az ember átnyúlna a vonalon. Legutóbb hívott egy gyerek, és mondtam neki hogy aranyos hogy érdeklődik de ha nem komolyak a szándékai akkor kértem őt hagyjuk egymás idejét tiszteletben. Már unalmas a többszöri beszélgetés után.
Szerintem tarthatnánk egy pálya napot az eladatlan motorokkal a fórumon Szeki te jöhetsz egyszerre kettővel
Naná kész jurassic park a blokk az a poén hogy direkt mindent leírtam és mégis kérdeznek balgaságokat.
És nem hiszed el de ennek a csúcsa a Raptor dob!
egy egész dynó csorda van benne
egyenesbe! Jah ezt már egyszer megbeszéltük! De inkább kevés mennyen bele mint több! Ez lehet benzint termel baszod!
akkor gubi van!
ha lehetséges egyenesben tartva tankold!ugy tuti több fér..
Azt nem hinném. na majd következő tankolásnál kipróbálom. Oszt ha 20 liternél ott van a beöntő lemezzel egy síkba?
Én lehet hogy feladom még egyszer Azzal a címmel hogy folyékony műtrágyára cserélném, jelige szart szarért
háde nem hiszed el az ilyen hülyék veszik meg a motorodat a legnagyobb esélye. Sík hülyék nem értenek hozzá.
dehogy!simán bele kell férnie 20 liternek,,hacsak nem horpadt,,és 3 kg gitt van valahol rajta....
Nálam tegnap is csörögtek de amikor megkérdezte hogy a dínó szett az ugyanaz mint a pover comander akkor már gondoltam hogy tárgytalan lesz a második kérdés hogy hány lóerős a motor
Na már felcsillant a !
Érdeklődő mindig van, csak vevő nincs rá.
Jah hétvégén lehet látogatni.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem csak úgy olvastam hogy hétvégén lehet látogatni a motorod és ezért gondoltam hogy beteg Tudod Suzukit én nem veszek nekem csak a Kawasaki lyme green tetszik. Amúgy volt érdeklődő?
én nem tudom mikor tartalékra kapcsoltam akkor mentem a kútra oszt 12 liter ment bele. Azt ahogy is számolom 16,1 liter. Ment volna még bele 3 liter? Lehet én sajnáltam kicsit, de már úgy tünt a színénél volt fent.

én má csak nevetek rajta Szekikém!
biznisz lesz?
szeva karmi! pikcsörsz
csá szeki
olaj pumpád van ?
Nekem igen. De már egyszer kiraktam, azóta nem vitték még el.
Hát akkor én jól jártam 600 ért az enyémmel. De ezt már akkor is tudtam mielőtt megvettem.
az enyém is 5.6-6,0 L-t eszik,,de megy is,,nem panaszkodok....
alakul