Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tóth tamásnak:
vazze az ismerősöd vagy az aki azt a zx9R-t árulta itt debrecenben, na ő , szart evett kiskorában kaláccsal. megvették azaz elcserélték azt a lom 9-est egy citroen xsara 2003-as autóra, honnan vágom. alkatrész kell hozzá, egy komplett motor, tudsz eladót?
megjött az alkatrész, kellene egy e-mail elérhetőség. köszönöm.
Veletek tartok! faszkivan!
Hali!
Dógozzanak a szegínyek.
úgyszintén
Szeva jimy
Szerintem az kína
Mixi valamit b@sszál a gépeddel, mert nem akarom minden fényképedhez fejére állítani a monitort
Szeki ilyen csövet hozhatnál leszívni a gázolajat
Ja csak éjszakára, mert a május elsejét én munkával ünneplem
Ha már úgyis a munka ünnepe
Én is most megyek egy éjszakára idén előszőr pecázni
Tavaly ilyenkor már a negyediken is túl voltam
2.
Szevasztok skacok. Mindenki nagy bánatára élek ám még, csak el vagyok havazva egy kicsit ebben a rekkenő hőségben is.
1.Jó reggelt.
Yes jól láttad
hmm, láttam a motorod a parkolóban.
üvegszálas idomok, két különböző csavar a tank két felső rögzítő fülén, elől hátul sima gumik, hátsó pirelli, ............

igen nyomtam 4x20 percet, + fél órát egyedül a végén versenyen kívül. ma meg izomláz mindenhol.
Máriapócsón voltál a motoros napon ha jól láttam.
Nos én május 1 én megyek pecázni tehát lesz hal kunmadár meg biztos jó de azért hogy hőségben több ezer emberrel aszalódjak na az nem az én műfajom. Max augusztusban mennék de csak a végsebesség mérés miatt.
Minek? Nincs is még hal ilyenkor! Fatherral mindig lemegyünk áprilisba aszt sose fogunk semmit.... igazán májusban indulnak meg. Kunmadár meg kunmadár annak van egy filingje!
Kunmadár olyan mint ha kuplerájba az asszonnyal mennék. Ha nem motorolhatok akkor minek nézzem. Inkább pecázok egy jót.
NEM
Osztán Kunmadárra megy e valaki?
szabolcs-szatmár? hun?merre fődim
Láttam
vagyis 15:42 volt fent