Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszta depressziós vagyok már! Már kínomba nézegettem más 9-eseket is meg 1000 res gixert meg 750 es gixert...... Nemsoká megyek haverral sörözni azt lehet megbeszéljük a részleteket, hogy is legyen a biznisz! Tiszta hülye vagyok má!
ne agyalj már a km álláson buzikölök
Gyerekik amit akarok venni 9-est abba 60000 km-er van. Kicsit Húzom a számat de azt mondják az simán elmegy még sokat hogy nem lesz baja....

Nem eszi az olajat, semmi komolyabb baja nem volt még.. csak ennyi hogy sok a km-er benne. mit mondtok?

Az kawabetegség hogy a hátsólengővilláról a festék itt ott lekopik ezeknél?
Üdv influenzások, csatlakozom a vizes orrú társasághoz
szevasztok
Na bazeg, rohadt influenza engem is levert a lábamról, pedig itt a motorolós idő holnaptól. Tegnap be is röffentettem a vasat...meglepően könnyen indult most, hogy télre ki volt járatva a benzin a karikból és első indítás előtt felépítettem a benzinnyomást és feltöltötte az úszókat. Máskor mindig krenkölni kellett egy csomó ideig, most pöcc-röff.
Remélem idén eljutok Pipi bácsihoz.
S nem kell megint félúton hagyni a motrot egy benzinkúton
szia ha nem lesz olcsóbban akkor kereslek!
Szia!
Nekem van, nézd meg az adatlapomon a hirdetéseim közt.
Sziasztok,hátsó kapaszkodót keresek!
KAWASAKI TESZTNAP AKCIÓ!

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy az április 12-én lévő Kawasaki Tesztnap alkalmából szervizünkben 20% kedvezményt biztosítunk minden, április 12-én 09-17 óra között leadott gyári Kawasaki alkatrészekre, kiegészítőkre és ruházatokra értékhatártól függetlenül! Megrendeléseket e-mailben adhatjátok le. A 09-17 óra között beérkezett árajánlat érdeklődésekre legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk. Természetesen rendelés esetén a 20%-os kedvezményt biztosítjuk.
Mai naptól honlapunkon az „Akciók” menüpont alatt Óriási Kawasaki alkatrész és kiegészítő kiárusítást találhattok akár 60% - 70%-os kedvezménnyel is.
Link: (http://www.red-line.hu/akciok.... )
Az akciók nem vonhatóak össze!
miért adod el?veszel másikat?
Mifele hosok?
Himi lassan ketten maradunk ősök
Miért menne piacra, ne izélj
motoroztok?
Szevasztok trogerek!
GYÖNYÖRŰŰŰ
napról napra változik a helyzet.
ugy látom akkor az se kell má...
Mért ne volna csak nagyon ritka.
idén már nem hiszem hogy letudok menni motorral úgy néz ki megy a piacra.
Mi van drusza bánt hogy kékben nincs kawa sityak ?
a linó méé nem zőőd?fessed befeléé!