Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép darab! Na majd akkor szépen elmondod hogyan kell feltenni...én majd csak jövő hónap elején kapom meg.
Na az lehet, amikor én regisztráltam, akkor még nem használtam ilyeneket...illetve egy olyan kártyára raktam, amit nem használok rendszeresen, arra nincs ilyen szolgáltatás.
Ha kapsz értesítő sms-t a fizetésekről akkor abban rögtön meg lesz az ellenőrző kód
Végre megvan köszönet 9363-nek!
Sokat segítettél Köszi.Nézegettem tegnap este az ebayt és sok jó dolgot találtam olcsóbban mint itthon.Tetszik
Ja, oda kicsit bonyibb a dolog. A lényeg, hogy regisztrálsz egy fiókot paypalon, majd szükség lesz egy bankkártyára, amiről fizetni szeretnéd a vásárlásaidat. Ennek adatait kell felvinni a PayPal rendszerébe (kártya típusa, kártyán lévő szám és kód). Ezután megterhelik a kártyádat kb. 300-400 forinttal és meg kell várni, amíg ez a terhelés elkönyveltként megjelenik a bankszámládon (3-7 nap). Ugyanis a tranzakció közleményében lesz egy biztonsági kód, amit meg kell adni a PayPal oldalán, hogy véglegesíteni tudd a kártyád regisztrációját. Így bizonyosodnak meg róla, hogy biztosan tied a kártya, amit felvittél a rendszerbe. Ezt csak egyszer kell megcsinálni, vagy akkor, ha új kártyát viszel fel a rendszerbe (vagy értelemszerűen az x évente esedékes kártyacserénél is).
Ha ez megvan, készen is vagy...még össze kell kötni az ebay fiókkal de az már könnyű. Na, sok sikert

(Azt nézd meg, hogy milyen kártya kell, mert nem biztos, hogy elektronikus kártyát elfogad, lehet, hogy csak a dombornyomott a jó neki - én alapból az utóbbival próbálkoztam).
O.K.!
szeva.Megjött a tankbőr.Nagyon fasza!Még egyszer köszönöm ,
Köszi az infót Regisztrálni szeretnék de még kell csináltassak pay pal kártyát vagy mit.
Nekem eddig nem volt gondom, minden megjött gond nélkül, és voltak közte nagy és nagyobb értékű cuccok is (pl. autóra Remus kipufogó). Két neccesebb sztori volt: motorra az MRA plexi az egyik, mert eredetileg puigot akartam. Viszont pöcsölt a német bolt, nem is válaszolt, aztán megfenyegettem, hogy kapnak egy negatívot és akkor vissza az egész (kemény vagy, csoki! ), hogy végül kibökték, hogy "ja puig nincs, nem tudják mikor jön, de ugyanazért az árért akkor elküldik nekem az amúgy drágább MRA-t". Persze, hogy jó:) Szóval ott is minden megoldódott.
A másik szintén német volt, EBC fékbetétet rendeltem a melóhelyre és nem írták rá pontosan a címet pontosabban az emeletet, ezért nem tudták hova kell menni. Hermes-szel küldte, akinek itthon a DPD a partnere, az meg egy balfasz banda volt. Telefonáltam, egyeztettünk, hogy mikor és hova, másnap megint nem jött. Megint telefonáltam, behazudták, hogy nem is beszéltünk. Mindegy, elmentem a telephelyükre személyesen és átvettem, nem kockáztattam. Az mondjuk annyira nem volt vicces.
A többi rendben ment...
Nekem sose volt még bajom,,,,jött a cucc mindíg,,,,,
mennyire megbízhatok ott az eladók?
Én is szoktam rendszeresen.
jó reggelt urak
Ha sokáig így fog esni kimossa a házat alólam
Szerintem van az a sör mennyiség hogy idő pontot változtasson.
pipi junius nem juli
De az akkor nem lenne alkalmas, csapnivaló ötlet! Itt van a gazdasági helyzet... Itt van a hitelválság.... Meg a bíróság.... Nézzétek meg Haitit.... Na mind1 a lényeg, hogy Pipi ne arra a hétvégére tegye a bulit!
Az nem gond,mert Pipit oda teszitek ahova akarjátok időpontostól,mindenestől,ő ehhez már otthon hozzászokott az asszonytól!
Extra szabadság?Az egész hétre.
na ja.....
Na nemáá'