Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezért utálom a kacsintós szájLít ...
Gondoltam azért linkeled azzal, mert te foglalkozol vele ...
Hát akkor ennyi volt 60napot vár rá a fene, de Dunaújvárosba lementem volna pirosért is Köszi, bocs a zavarásért
az áru nem az enyém!Kérdezd meg az eladótól
szép
1 nap csuszás közbe jött tatabány
a fotó?
Te aztán el tudsz veszni a részletekben!
Szotyi ropi !

Írod a Nitrogén gázos lengéscsillapítónál, hogy pirosba van, de lehet tudnál UV zöldet és narancsot is ....
Egyenlőre érdeklődési szinten : Mi van akkor, ha nekem fehér kéne Szorry, hogy itt kérdezem, de talán a legegyszerűbb volt
fasza de minek hozzá ceruzaelem
FDB 2158 ST elől,
FDB 2012 ST hátul.
Melyik szériás ferodot?
Ok még nem ért ide!
Küldtem egy e-mailt
Én Ferodo-t használok.Tárcsám mint egy új,jól fog és nem is kopik gyorsan. A Bárdiautónál szoktam venni autószerelői kedvezménnyel 12 körül van a két pár első.
Szia Brembo RC az is van ?
Van gyárim, EBC és Brembo . Adatlapomon elérsz!
pontossan.......enyém is efogadja még mindíg.......
AP Racing volt nekem, ami a tárcsát nem bántotta, de olyan gyorsan elkopott, hogy csak néztem . Most valami jóval keményebb van. Sajna ez eszi a tárcsát, ellenben nem kopik és hidegen nem is fog olyan jól. Gondoltam, hogy váltok gyárira...
Hali ti milyen fékbetétet használtok köz útra,de ami meg bízható és jó,vagy is nem eszi meg a tárcsát.2003 zx9r-hez mert ez 2 dugattyús a fék nyereg.
Nálam a legdrágább az kb 23 rongy volt de megjött az is, a fékbetét az pl hihetetlen gyors volt hétfőn rendeltem és szerdán már megjött ángliusból, de még az utolsó 300ft-os kínai gumi színező filcet is feladták.Amcsiból is jön rendesen, még Ausztráliából is szóval én csak ajánlani tudom.
Engem pay palon egyszer húztak le 18000 Ft-al Nem jött meg a cucc. Irtam hogy mi van. Irta az eladó hogy újra fekadta. Az sem jött meg. Közben letelt a 45 nap oszt búcsút inthettem a pénznek. Az eladó is eltünt az Ebay-ről. Pedig 100%-os volt Ja és Angol!
Egyszer pedig utalással húztak le 105 Euróval. Annak is búcsút inthettem. Nem volt PayPal fizetési lehetőség. Ő egy Osztrák volt.
Én a sima kártyámat használom azt a regisztrációs 400ft-ot is átutalják a paypal-re így az is levásárolható. Elméletileg a számládról utalsz a paypal-re és onnan fizetsz de én nem szarakodok vele rögtön fizetek mindig a számlámról eddig nem volt gond valami 1000ft-os tétel nem jött meg egyszer, persze azért figyelek hogy ne legyen sokkal több lé a számlán úgyis a kp a valós az meg jól van a párnahuzatban
Már nem csak a dombornyomott kártyát fogadják el!
Sziasztok.üdv mindenkinek.
az enyém nem domborított,,,,simán jóó!