Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GSX-R telók vannak rajta?
Sajnos így van.
Még énsem vettem elő.
Holnap reggel Győrbe kellene mennem baleset megelőzési napra de ilyen időben .
Egyébként az FM sisakhoz nem találok semmi alkatrészt. Sajna. Eddíg. De rajta vagyok!
a kawa napra 0mm eső derengő jó idő lesz, megy valaki?
ezzel csak az a gond hogy az első 20 fokos hétvégén ellepik majd a motorozni vágyok az utakat, és lesz ne mulass.
nah de végre a hétvégén GP
Erre mondják hogy szívás!
még messze a szezon.

ja most monnya az időjós : felhő, eső ciklon, eső, záporeső, eső, vasárnap eső, záporeső. ragozzam még.
türelmetlen


hamarabb adok dugattyút hajtókarral vezérműtengellyel. talán egy hasidom
ezt nem árulták akkor még
állandóan a radarképet adja, de ha átváltasz a infra műholdképekre na akkor van
erre akartalak/tunk ösztökélni, hogy ha hitel akkor kerek legyen a történet,900 valamennyiért ~ elhozhattad volna komplett idommal, így nem kellene azon gondolkodnod hogy honnan és mit aggadsz rá, míg így télvíz idején olcsóbbak az idomok is, de ahogy bejön a szezon és elkezd kopni az idom alkatrész azonnal emelkedik az ázsiója kb 20-30%-ot, tehát ha eddig nem szerezted be akkor gyűjts egy évet,ha nem arany árban akarod beszerezni hozzá a burkolatot. extrák nélkül is simán hozható és élvezhető a zx10R. és csak azon extrákat veszed meg amelynek hasznát is látod.
10eshez van kormánycsutkád?
hu de szuper.
csá!
ne az előrejelzéseket nézd , tettem én is sokáig sztán át álltam a köpönyeg.hu magyarország műholdképe/európa infra műholdképe beállításra. ha most épp rálépsz akkor kezd el fogni a fejed mert pont egy ciklon forog pont a kárpátmedence/alpok középpontban, tehát remény sincs jó időre, sőt az ibériai félsziget felet képződő áramlat a földközi tenger felett feltöltődik vízzel és újra itt fogja el hullajtani magából, tehát két hét minimum eső.
Helló! még nem tudom. attól függ hogy hogy melózok
Szia ott leszel a Szegedi http://www.fmp-motorosok.hu/component/content/article/1-friss-hirek/244
-fmp-motorosok-szezonnyito-beoeltoezs-jelmezes-felvonulas ?
nevetséges április 5-én 2.5 fok Dunaújvárosban.
Eladó 320-as új BRAKING hullámos féktárcsa,CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436.
már megint jön a hó meg a fagy , ,

Sosem lesz már jó idő.Már megfordult a fejembe hogy le téliesítem a motort.
hogy "rohattyon" meg
szevasztok