Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja,kenyér nélkül

ezért küldök neked 1 ajándékot
Tudom szentség törés de Bogyesznak is kedvezzünk egy picit
Szerintem nem kapott puncit régóta és a festésben éli ki magát de mivel nehezen jön össze így egy picit agresszívabb


zsíros kenyér volt a vacsi Bogyesz?
még az a szerencse meg hogy én is mert különben ugy meg vertelek volna,hogy azt is be kellett volna gipszeli akinek el meséled
szeretünk bogyesz
igaz igaz,én is láttam pont ott van a rothatt káposzta mellet amit ingyen adnak,sőt valami kékről libafos ződre festett fosrakással szálitják haza,és érdekes módon egyiket sem kell vissza vinni
Az lehet de még szellemileg nem estünk arra szintre hogy lidis suzukit vegyünk. Pedig akció van most a lidl ben egy kiló krumpli mellé most suzukit kapsz.
de.ugy hogy le kenem ecsettel 1 kis libazsirral
a szomszéd adoptált szellemi fogyatékos,beszédhibás gyereke is ezt irta a hóba mikor meg látta ezekszerint agyilag pont ugyan azon a szinten vagytok
játszós motornak nem mindegy?
fújd le kályha ezüsttel úgy is a nagy füstben a fasz se fogja látni a felni színét
FireBlade83-nak csináltam a képeket,vagy annak aki kedvet kap hozzá első még a festett felni,2.-ik a cromofágozott,3.-ik a lepucolt,4.ik a nyers alu le csiszolása........a polir még odább van most jön a vizes csiszimiszi de ha meg unom le fujom feketére és sárga felni csik oszt gatya
nem kicsit
Más a fíling és ennyi de csak ződ vérből van. Tudni tetszik minden motornak akkora a teljesítménye hogy a gazda mennyit mer csavarni a gázon. A többi csak dekoráció. Lásd Himit ezeréves bicajjal állandóan keréken van
Elgyalulgatnek vele par gummat
Igazad van !
Jobb ha eladja