Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem hülyeség meg kell nézni vagy meg kéred valamelyik pesti cimborát hogy szaladjon el és nézze meg és ha mégis jó akkor góóóóóóó
hú hallod nem irigyellek.Nagyon nehéz helyzetben vagy.
igen ez is volt.valakinek furcsa volt hogy csak 1 képet rakott fel az eladó
igazából ezt is elég régóta hirdetik és kép alapján pedig jó áron van. biztos van oka hogy még mindig nem kelt el
volt....
a kék az szebb....
ja ez el van mentve kedvencekbe
fú már meg nem tudom mondani a címét
megmutatod azt a videót?
jóó motor lehet......
amiről szó van 9es arról szeki linkelt videót ahogy épp éjszaka a találkozón szabályzáson cibálják egyhelyben... és nem egyszeri alkalom volt vele
beszélhetsz te ennek.....
ha 9-est keresnék már rég megnéztem volna.....
Szerintem ez a legszebb az összes közül és az ára is jó.
A kék nem rosz és máris lenne egy barátod a fórumon (Kékvér)
nem variálok hanem éppen kivárok
mit variálsz baszod?én simán vinném...
aztán tényleg elviszik oszt leshetsz mint Zoli a moziba.....
akkor már inkább a kék.
szerintem jól járnál vele.A zöld amit belinkeltem úgy emlékszem hogy mutattad már csak akkor azt mondtad hogy addigra mire elviszik a tiéd nem lesz meg.Felhívtad már azóta vagy az már nem érdekel?
ő az
a fékkar a legkevesebb ... szekibácsi a 6osra is küldött nekem ezeöccázé
Az jó nem?Most egy görbe fékkar Szerintem szép motor az és nem kell hitelt felvenned.
amúgy most eszembe jutott amit meg akartam írni pár napja hogy ami jófogáson van kék 9es. szép fényezéssel görbe kuplungkarra és traktor cserével hirdeti. az a tag 650kp-t kér érte de mondta egyből hogy 600a legalja
Hát még mindig megvan rá az esély hogy nem az lesz ha nem jön össze akkor mérgemben veszek egy olcsó 9est kp-ra és úgy megcsinálom pár szezon alatt hogy azt hiszik most hozták nekem ládában japánbú