Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert? gyári indexek is rajta vannak a fejidom is szabályos friss műszaki.Ezek csak az alvázszámot nézik meg meg a motorszámot más nem érdekli őket
Ez a topik a szívén viseli sorsodat,ha még nem vetted volna észre!
na te haladjál vissza a facebookodra
Vigyázz,mert a motornak ebben az állapotában nem biztos,hogy ad rá a bank!
végre egy okos,ügyes,eszes ember
pfuuu az komoly
te emlékszel hogy milyen magas vagyok? beszarok.. még a barátnőm is elfelejtette multkor
gsxr-t nem veszek nem jönnek be. lehet jó motor de nekem nem kell soha GSXR
De azért azt tudd,hogy visszaépitve a te magasságoddal az egy kínpad lenne!
csak a 9es már öreg és nem tudom lizingelni. a sima banki hitel meg nagyon drága ( eléggé utána jártam már sajnos a dolognak)
ezt néztem igen. 5.et kidobálja ő szerinte 50k ból megoldható a gond ,a szerelő szerint 100k :) összes idom sérült /repedezett. 1x telibe vert gy fácánt állítólag és a fékkaron lévő karcok a tükör miatt keletkeztek. a lábtartó több mint a fele le van törve stb
hahó gsxr-t ezredest én is tudok 8 kiló környékén de maradjunk a kavánál. Bár az tényleg patent állapotban van
Akkor nem az ár fog dönteni,mert az a 3kiló kell mindkettőhöz.
Mire megveszi a motort addigra több millásat fogunk neki ajánlani egyre feljebb megy az ár
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_k1_szervizkon
yves-6102170
nem kawa de legalább egybe van
a kormány miatt kurva kényelmes.. DE! szerintem ha megvenném akkor az volna a 3. hobbim hogy visszaépíteném az idomokat rá :) mégiscsak úgy az igazi
Attól műszakilag lehet egy jó motor,hogy leírták róla az idomokat,ez nem vitás!
Egyébként abban a stílusban még szép is. Az egy mádik kérdés,hogy mire akarod használni,így szélvédelem nélkül!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_10-6636878


E
zt nézted meg?
Szeki gyere má azt oktassad ki ezeket a gonosz embereket
a 2002esre meg azt tudom mondani hogy bejött az a "kis" kiadás amit írtam és nem maradt 800 kp-m. HA ezt megveszem akkor is kb 300 hitel lesz
nem hoztam el... de lehet idő kérdése. figyelj tényleg szépen jár nem csörög nem csattog és ha már az első villa is szóba jött nemrég nem látom hogy lenne baja. sőt lehet tényleg nem gyári de szépen dolgozik. jól csillapít. főleg a 6osomhoz képest amit megnéztem tizest 2 hete kb 950ért volt hirdetve az ehhez képest egy rakás szar volt! pedig annak megvolt minden idomja és képek alapján szebb volt mint élőben. na ezzel fordítva van. ráadásul tényleg ért a motorokhoz a faszi és ez nem csak abból látszik ahány serlege van ott a falon
Bordó talán, de már Limót informáltam a többi rajta áll ,én még csak nem is láttam, de mint mondtam nevetségesen keveset kér érte.
Telszám : 06704081282
Próba cseresznye
Annyiért bontós trikolor is lehet!