Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

régen eszembe sem jutott hogy Kawasakit vegyek.Csak Hondáim voltak általában.De egyáltalán nem bántam meg sőt ezek után is csak Zöldség lesz Teljes mértékben kiszolgál engem jól megy stabil és nagy ami nekem pont ideális
Nekem is az nem tetszett benne,hogy olyan kis ugri-bugri
A 2006-os van zx-r kollégának,az már sokkal motorozhatóbb,és ugyanolyan jól megy.Annak gyári állapotában már nem az a célja mint a rodeóbikának,hogy ledobjon,hanem hogy haladjon!
Persze van aki(zx-r Robi pl.) meg pont azt hiányolja belőle!Persze ő gyorsan meg is oldotta elektronikával.
Nekem azért tetszik pl. A ZZR1400-AS, mert úgy megy ,mint egy mozdony.Nem pattog,stabil,de halad.Ilyesmi a kilences is.
én úgy tudtam 2004 esek
én max a zx10r ig megyek abból is a 2004 es érdekel.Ezekre az utakra még a zx9 is sok
Ott a 08-as a legdurvább
Yamahának is 2004es körüli a legerősebbje.
Nem hiába nyert meg minden akkori tesztet csak ámultam hogy miket írtak róla az újságok hogy mennyire elmebeteg.
04-05
Azt hiszem 1 évig
na limo kösd fel a gatyát
mettől meddig gyártották ezeket?
igen ennyire.van itt még egy srác aki nyáron dobta el.40 körüli a fickó és rutinos motoros.De még is megviccelte mert ez nem egyenletesen adja le erejét hanem azonnal hirtelenjében.Durvább mint az utódja.
az jó komoly ha ennyire disznó.
Én ugyanezt gondolom róla!
Elveszi egy kicsit a motorozás örömét a kibaszott vadságával,hogy annira vigyázni kell vele,mert rögtön büntet.
szerdától ismét 14 fokok lesznek.Itt már olvad a hó rendesen.
Ha gumi akkor Michelin Pilot Pover 2ct én folyamatosan azt használom kecskeméten már karistolt a lábtartó és csúszásnak nyoma se volt még. A hatosra Pilot Pover Race lett rakva csak az a fránya időjárás nem engedi hogy élesben kipróbáljam
ennyire állat motorok ezek?Mondjuk havernak volt ilyene.Évekig gyűjtött rá mire meglett.Kb 2000 km után azt mondta eladja mert nem élvezi vele a motorozást mert minden pici úthibára kerékre jön.Előzni is csak óvatosan tudott mert ha lenyelezi neki akkor hanyatt vágja.
jaja szépen lerágta, lehet hogy az idő vagy az előző tulajok hanyagsága vezetett ide. Nem tudom, de rendbehozom engem ne annyázzanak a leendőbeliek.

2 hete lesz hogy oda van.
Az igen szépen megrágta.Régóta csinálják már?
Én egyszer motoroztam ilyennel,de nekem semmi pénzért nem kellene!
Ez a motor gyári áttétellel is egy elmebeteg!
Harmadikba gázra(180 körül) simán jött fel az eleje!Kinek van erre szüksége?!?
lehet én is vissza építem majd idővel ha meglesz