Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kell akkor kereslek úgy is
milyen árhoz mondod a harmad árat?
Egy hónapja vettem az ebay-en egy zsír új motoromra való (színben-évjáratban) Basgter bőrt (raktáron maradt) harmadáron Angliából. Ott nézegess, szinte mindig van.
Tedd azt!
Nem hirdetem.Csak van.
igen egyforma.Csak az idomzat változott rajta.
Rendben át gondolom még.gondolom meglesz még.
Az enyém az patent volt de idővel jelentkeztek a hibák rajta.generátor megadta magát.Mire orvosoltam a hibát akkor a fesszab halt be.Nekem akkor telt be a pohár mikor 100 km re Dunaújvárostól elment a töltés és megállt a motor.sehol egy ismerős hogy segítsen .
20
Egyforma a benzintankjuk?
úgy mennyi?
Ha adom,csak térképtartóval együtt!
Ha kifogsz egy jó 929-et sokáig lesz örömöd benne, a legnagyobb bajom az volt, hogy egy patent 2006-os GSX-R után ültem fel rá, ami még a mostani ezresek közt is megállná a helyét.
Végül is el nem romlott a Honda, de már pályára nekem kevés volt. Ha most tavasszal ráülnék lehet erősnek érezném
mondj egy baráti árat
Az is jelenthet valamit hogy a 929 2 hónapig volt meg, a zx9 2 évig, és vettem többet is belőle, Hondából nem fogok. Németországban nagyon szuper munkába járós motor lehetne a kilences akár napi 200km-re is.
Itthonra én egy 500-as 2 hengeres mákdarálót vettem.
ebay -on sok van.Múltkor találtam egyet de elvitték előlem.pedig az ára is tetszett.12 pénz
Mennyit adsz érte?
Négy év alatt egyszer volt rajta.
+ Bagster térképtartó
én is többet vártam a 929-től de attól még szerettem.
de az biztos hogy a zx9 jobban megy és kényelmeseb.
igen ilyen kell nekem
929-et még egy jó 636 is elkeni
Van több barátom akinek egymás után volt ez a két motor, féket leszámítva mindenben jobb a Kawa. Még a honda blokkjának talán szebb a hangja, váltó izlés kédése.
Az enyém kicsit kawásítva lett a zx10 lámpával.
Bosszantó volt hogy úgy evett többet a Honda, hogy gyengébb volt.
Ilyesmit?!
A 10-es kezelhetősége és futóműve bicikliben olyan mint egy pinarello országúti versenygép, a 9-es inkább egy átlagos montira hajaz
Persze a kényelem is így alakul.
Neked volt 929 is nem?Úgy emlékszem.Nem jött be az neked arra is emlékszem.Nekem is volt és a 9-est és a 929 -et össze hasonlítva szerintem agyon vágja a zx9.A te meglátásod szerint?
De bírta,és ezek csak alkalmasint vannak!
Azért mentem ma is vele egy kicsit
majdnem tud annyit mint egy 10 -es. 170le. a súlya nagyon kicsi(6kg)Szélvédelme nem a legjobb