Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a folyóvíz a csapból jön vazze.......
ez esővííz....
Azt felénk folyónak hívják
itt meg uj időjárási jelenség van,vizszintes eső....
Tartalékolok is az energiával kicsit,mert gyanitom ez már reggelig min.így marad!
Itt még hó nincs,csak jég.lefagyott minden.
tegnap még vígan motoroztam ma meg 15 cm hó van most
Itt áramszünet van már vagy egy órája,hogy..........!
Pancsi nekem messze van végül is lehet róla beszélni csak az a kurva időjárás lenne már jó
Egy ismerős srácnak volt egy Triumph TT 600-a. Beszart a termosztát. A Daciáé ua.! Sok helyre szállít egy - egy gyártó.
Triumph 20 e.,Dacia 1000.
Lol, mik derülnek ki:DDD Amúgy szerintem sincs baja, meg kell pucolni rendesen a csatlakozásokat, mert ha jól tudom, akkor ellenállás alapon megy az egész és bizony az oxidáció e tekintetben nem előnyös:DDD


ZOZÓ: kakucson én sem voltam, de be lehet próbálni, ha olcsó...bár nem tudom milyen az infrastruktúra, eléggé fikkantották még nem olyan rég. Pancsiringre is ki kéne nézni egyszer...bár lenne ennyi időm és pénzem
Megnézem akkor ha nem lesz ilyen hideg.-4 fok van itt.Semmi kedvem kimenni
Az enyém is szarakodott ősszel.Megpucoltam a csatlakozást,azóta jó.
Amúgy 13 körül van egy új gyári.
De a Marutié is jó bele 2000- ért.csak az valamivel hamarabb kapcsol.
Engem hívott a haver kakucsra ,ott még nem voltam bár nekem kecsó bejön.
Fu de jó képek.Akkor még a motorod kék volt látom
de szép is volt Azóta Pipi vissza vonult ,Jimy meg inkább forgácsot gyárt
"Pösti" vagyok Innen szoktuk kicsapatni, ha úgy adódik. Euroringre 5-ösön, kecsóra pályán, az azért mégis messzebb van.
Ja Nem is a diktátorra
hu_dw hol laksz? mert a kecssói vagy a euringezésről beszélhetünk. Sajna felén kevés embert lehet rádumálni
Ne gondolkozz Himi arra értette hogy a ringen volt
Ha máshol nem, akkor a lime party-n úgyis találkozunk Feltéve h a diktátor kapzsisága miatt idén nem marad el. Voltam tavaly is meg tavaly előtt is. El kéne jutni euroringre meg kecsora is gyakorolni.
Biztos jó kis csapat volt
Hali , utoljára pár éve gurultunk együtt jó lenne idén is gurulni