Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg nem lottózom, úgy meg nehéz lesz!
Hát igen.De sajnos megint nem válik valóra.Nem nyertem
jaja úgy lenne a fain + egy cross szett oszt télen is lehet nyomatni! Az lenne az álom garázs!
sportmotor mellé jó lenne megint egy supermoto
A tied mennyit fogyaszt 130 as tempónál?Volt valami hibája?
Thx, rakok fel majd képet, rendeset...ha végre elő tudom hozni a garázsból. Azóta már bubis MRA plexi meg másik féktárcsa van rajta - amúgy minden gyári rajta. Ez lesz a negyedik szezonom vele, és ez az első motorom ...most jár 64 000 km-nél, 52 000-rel vettem, de előző szezonban nem nagyon volt időm menni vele. Sajnos vannak rajta esztétikai hibák (pl ezen is fényezett, utángyártott fejidom van ami picit színben elüt), de hát ennyi idősen. Mindegy, jól megy és keveset fogyaszt, de mindig kitalálok vmit, amit épp felújítok rajta (tavaly teljes fék volt, gyári karmantyú, porvédő, fékmunkahenger, előtte féktárcsa, azelőtt meg már nem tom), szóval lehet rá költeni.
Állat egy motor.Állatkondi nem kell jobb. De én többnyire túrákra megyek 2 személlyel és arra nem túl ideális.
engem is vonzzanak a szuperlotyók! De mint te is, félnék hogy nem tudnám megszokni.... de kipróbálnám szívesen egy szezonra a filingjét.
Kényelmes volt nagyon.De nem tudtam megszokni az 1 hengert.De az biztos hogy nagyon jó motorok.
igazad van!
A perverz!
na ezzen meg lett turásitva az ülés! kényelmes lehetett de csúnya!
neki cbr 600fs van.
Igen az enyém volt.Erre cseréltem.
dugdossa!
mintha forumon már láttam volna? vagy keverném? cs4o5tko... vagy mi a neve....
A Nyiregyen előforduló motorokat legalább látásból ismerem,de ezt még nem láttam!
Tied volt,ide adtad el?
Köszi.Szép a motorod.Mióta van meg?
Pedig bíztam benne hogy igen Kíváncsi vagyok hogy mi lehet vele.
Nem láttam még erre!
Most nézem hogy Nyíregyházi vagy.Esetleg erről a motorról nem tudsz valamit vagy nem láttad arra felé?
Szerintem jövőhónapban fizukor visszatérünk rá
Ajánlott UK ár 150 font. Én 50-ért vettem
O.k.