Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaó az
valahol itt volt ebben a paródiában a "hun"
hát "hun" hát a kert végiben,
ha megkérdezed hol van és nem" csucsán" akkor ha arra járok rá pillantok.
a 6 kilósra megint robogó csere valami aprilia rally 70-es hengerrel oszt ha meg állít a zsidóbérenc eccerűen rád hívja az nkh-t és neked meszeltek. 100-150 forint minusz, nem kőőőő a baj.
olyan srác aki szeretett motorozni de elment a kedve tőle, közben megnősült, és nem tud 120 kiló alá fogyni nagy a pocak nagy a tank így kényelmetlen számára, a felesége is kényelmesebbre vágyna -chopper- nincs kihasználva előtte 97-es B zx9-e volt azt cserélte le erre, szeretne menni csak a fizu itt épp arra elég hogy eltengődj, amíg mások hétvégenként a megérdemelt pihenést vagy kikapcsolódást töltik -pl motoroznak- addig itt keleten hétvégén is dolgoznod kell hogy fent tudd tartani a hobbi amit nem tudsz kihasználni mert pont akkor keresnéd meg a rávalót mikor azt épp lenne időd használni. remélem vágod, ez kelepce, és sokan akkor szenvednek balesetet mikor vasárnap 11 kor indulnak el bevenni a mátrát bükköt zemplént. lefelé az alföld felé senki nem indul el. az egyetlen esemény amiért lefelé indulunk el ezen a golyóbicson az a streetfighter nap bátszi andrás rendezésében. szal 5-6 órád marad arra hogy a meggürcöld lóvéd elfüstöld a mátra felé, ritka hogy átlépsz a dunántúlra egy komplett hétvégére. a 9-es még nincs regisztrálva így + lóvé kell hozzá, minden évben lecseréli az olajat benne sztán megy pár 100 km-t. benn van a garázsban egész évben letakarva, a nap is ritkán látja.
de amint látod vannak olcsó gépek a piacon neki ennél sokkal többe van, ha megvennék talán egy nagy 600-as robogót venne helyette.
jjaaaaaaaa..........
há itt volt lejjebb link
robogó teeeee
Ez már rettentő régen fent van, komád ilyen régóta nem tudja eladni vagy azóta gazdát cserélt?
link bammeg!
megye/város: Hajdúbihar

egyebet én se tudok
hun az a motor?
lesz az 650 is.......
nekem is van egy 190es d 211 félrerakva a 9esre meg egy 180as supercorsa
el volt rakva ak edvencekbe! Csak tegnap eltünt a hirdetés de látom azért mert 720ról lement 680ra
biciklizzé!
egy kalappal a szerencséből tegnap este mentem pár száz méter a ződikével,de a d211 még mindig bakelitosan forgott úgyhogy mehet vissza pihenőre, van még pár hónapja.
sok szerencsét
nem feltétlen. na megyek takaritani mert jönnek 4re motornézőbe hét vége felé akartak de mondtam hogy szerda körül jönnek 2en is... aztán visszahívott pár perc mulva hogy ma jönnének
macska szemeset akarsz?