Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek elég ferde az ízlése vagy én vagyok túl konzervatív http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-6671669
3 hengerrel
Holnap csorgess meg please!
Szevasztok trogerek$
"A moci nagyon megy 280-at simán!"
Gondolom milyen simán!
max valameik csaja a hátsó ülésről
Ne türelmetlenkedj,úgyis tök hirtelen fogják elvinni.
oké fasza
ez a 2013 év vicce vagy mi?
lemaradsz
engem meg kihagytok?
piszok banda
összehozhatunk egyet persze
igen
Igy van ideje volt már ,de láttam te már régóta nyomod kint láttalak a városban...meg hogy árulod a vasad.!Valamikor gurulhatnánk majd egy közöset?
ezen túl kell tenned magad, tele van a piac ilyen nézelődőkkel, arra nincs egy telefonja hogy hé hüje nem a te motorodat választottam, vagy ............ de egyből le próbál alkudni 50 e-et.
volt 1 kancsó jancsó aki azt mondta jön a motorért és viszi. meg hogy ma hív hogy akkor holnap -e vagy holnap után. azóta is hív pedig többször tárgyaltunk. na mindegy.. tegnap este megnézte egy másik emberke is és mondta hogy megnéz még 2 motort. valami yamahát meg egy zzr 400at is. és eldönti melyiket veszi. de nagyon tetszett neki az enyém. 1 órát dumáltunk meg csodálgatta. a hangjára azt mondta hogy ijesztő mondjuk remus bácsiból lefaragtam 11centit tavaly. fasza hangja lett
nah, mi lett veled?
Az utóbbi években február márciusban kimotoroztam magam, aztán egész nyáron alig jutott időm motorozni. Most fordítva fogom csinálni.
ide még a hónapra 3-4 nap havazást ír az időkép