Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

irtam mail-t én is
Ennyi pénzért ez se rossz

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja
-6579953
a vezérmű lánc feszítőt meg békénhagyom,,,nekem ez nagyon el van dugva.....
kicsit koszos volt 9300 km után
hát igen nekem is a 04-05 tetszik igazán! Amúgy a haver örül azért hogy nem vettem meg a tizest . Neki nagy mániája hogy minél erősebb és gyorsabb az egyenesben legyen a motor Azt mondta hogy a gixer 1000 k3-masával most már TALÁN tudom tartani a lépést
Hát van nekem is egy komám akinek 06-os van a 9-hez képest egy bicikli olyan alacsony pici meg könnyű mint az állat, viszont mikor együtt gurultunk azért gyorsulásban fogja a mozdony rendesen, bár nekem is egy álmom egy 10es a "kegyetlen" szériából (04-05) de csak mert a 12-höz túl spárgatestű vagyok
fúú téged meg teljesen elfelejtettelek! Bocsi! megy a mail :D
Sziasztok!
Egy újabb terv ha valaki kedvet kapna:)

ewdmusic@gmail.com
06209813801
írtam mailt
magadat tedd az ágyba
Március elejének hideg,esős hajnalán motorozott már valamelyikőtök utcai ruhában?!?
Én most értem haza kb. egy órája,nagyon király!(18 km.)
Főleg egy 1500 km.-es táv egyfolytában történő levezetése után úgy,hogy hétfőn éjszaka aludtam utoljára!
És még most is a sportmotort nézegetem ahelyett,hogy aludnék.
Ilyen egy igazi motoros,felteszi az i-re a pontot hajnal négykor!
tudom tudom de azért ott volt már sokminden cserélve a blokkban. injektoroktól kezve jó pár dolog. (banki visszavett motor) gondolom kapta az ívet az első tulajtól mikor tudta hogy elveszik.egy két udom patent törött, vagy ha az nem akkor az van letörve amibe belepattant... stb sok kis apróság amireráá kéne költenem 2-300 ezret pluszba.
nem. majd holnap.

de azé megjegyzem hogy 3 db 9-es nem ad ki egy 10-est. tokkal vonóval jobb , az hogy az idomok festése olyan az csak egy állapot, de mikor tolnod kell neki akkor sokkal jobb mint a túra sport gép.
arra gondoltál már hogy használd is a 9-et.
üdv ! membránt megnézem, balos konzolom már nincs.
a 9-en balra esnek konzol nyekk, jobbra csúsznak idom off.
így szép vazzzzz! plakátold ki a garázsod ezekkel az öreg gépekkel, de semmi több had küzdjön vele az aki gondot akar motorozás helyett.
két jó motorral a garázsban nem tud mit csinálni anyám!
tele tankolod, ballasztot rögzítesz és irány a nagyvilág!
talán pihenned kellene, és kikapcsolódnod.
bosszankodom
és a tudat hogy tekerhetem azt a kibaszott drótkecskét megint!
Szeki.
ZX9R első fék tartályba gumimembránod van? 2002-2003
Illetve balos lábtartó konzol csupaszon.
de mijééééé?


mindkét motorom jó,akkor mit csináljak?kéne megint valami restaurálási alap!
tényleg akarok venni még egy ilyen öreg gépet!
azért nem most lesz ez,válság van!
:-)))
hááá nah!
azt akkor azé egykerekeztél a garázsban 1 évig me a jó árúra vártál
helyes!