Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép is a tied!
Ne legyél oda a 954- ért. Ugyanaz a blokk ugyanazok a hibák. + ban meg van blokkrepedes.
Kawa jobb.
Hát igen a 954rr az már jó motor.Szép forma jó teljesítmény.Sajnos arról nem tudok mit írni hülyeséget meg nem akarok Ha jó állapotút szeretnél akkor annak elkérik az árát sajnos de ez így van minden motornál.Zx9 nél is így van.Lehet venni 500 ért is és lehet venni 750 ért is.Valaki azért adja olcsón mert bedőlt valamivel(hitelek.munkanélküliség)Nekem 750 be van a zx9 de hibátlan gyári fényezés repedés mentes idomok karambol és csúszásmentes.Van rajta 2 karc az igaz egyet sajnos én csináltam rá és egy volt rajta mikor vettem. 30.000 mérföld van benne.
Helló!
Műszakilag mit mondanál a motorodról,teljesen őszintén?!
Mióta van nálad és te mennyit hasznàltad?
Előéletéről tudsz valamit?
Ámerikás?
És mi a vége,amennyiért holnap kitolhatják az udvarból?
Te festetted át vagy így vetted?
igen! De ha haver adná az övét akkor nem lenne kérdés 9-es lenne.
Igazából 954- ért nagyon oda vagyok. Csak azok 1 millák!
igazán nincs mit talán a 929rr és a zx9r közt vacillálsz?
köszönöm válaszod! Igen injektor prolematikákra más is panaszkodott a hondánál.
A 929rr nagyon jó motor de vannak hibái is.Széria hibája a generátor álló + forgó rész valamint a fesz- szabályzózó .Az injektor miatt 2000-2500 fordulaton rángat ez is gyári hiba. Szélvédelme nekem nem volt túl jó(185 vagyok). Kanyarokban jól viselkedik menet teljesítményre többet vártam tőle.Hosszú távon nem túl kényelmes fogyasztása elkeserítő.260 nál 10-11l-120-nál 7-7.5l az alá nem tudtam vinni akkor sem ha 50 el mentem Óra szerint 280 a vége gyári áttétellel.3 ban tudja a 226km\h
Szerintem a 919 es széria sokkal jobb.Volt 919 -em is :-)

a Hondák nagyon jó motorok de a 929rr széria nem lett jó.

A zx9r nagyobb testre hosszú távon kényelmesebb sokkal.Fogyasztása 2 személlyel 5.5l 120-130 tempónál.Állatban sem tudtam 7 fölé vinni. Blokja nyomatékos és robbanékony.Egyenletesen húz minden sebességben.Engem csak a műszerfal zavar mert mérföld van bele írva :)Utas ülése szélesebb és kényelmesebb mint a 929rr-é.Jah igen majd elfelejtettem a lényeget.Jobban megy mint a 929rr ahhoz képest hogy hogy az injektoros volt és lóerőben több.
Annyira nem eladó,hogy hazudozzak! Megírtam ide is nem gyári a festése,de igazad van 18913x1.6=30260.8km!
Bizony, szoktunk együtt motorozni. Tudom milyen hűséges, igaz gazdija.

Az a poén hogy tavaly, vagy tavaly előtt már akkor is gondolkozott hogy eladja. Akkor én azt mondtam neki hogy: Volt baja? - nem...
- akkor minek adnád el. Szóval biztattam abban hogy ne adja el mert jó a gép.
Erre most hogy én meg 9-esre vágynék, támogatom hogy adja el nekem!
Nesze neked kormány lengés csillapító
http://youtu.be/CEzxCMitYUU
Látom volt 929-ed! Tökéletes össze hasonlítási alap mondanál róla valamit, milyen össze hasonlítva a ZX9R-rel?
szerintem ez a motor megérné az árát.Jó állapotban van szerintem.Neked meg haverod is és tudod hogy jó gép:-).Neked akkor szerencséd lesz ha eladja neked:)
ŐŐŐ az a helyzet hogy Ő haver, és még hezitál hogy eladja e. Azt mondta he el is adja nekem teszi fel az első ajánlatot. Na persze én minden nap győzködöm szinte.
Az előbb írt a galériámhoz egy zx9r tulaj.Épp árulja a motorját és szerintem nagyon egyben van.Szerintem érdemes lenne vele beszélni.

Nick neve:csizmisa

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Amiből a legfiatalabb darabot is 10 éve gyártották le,ott bizony egyre satnyul a felhozatal általános állapota.
Ő szokott ide írni,de nem tudom milyen néven,meg lehetne érdeklődni az állapotot.
ja-jaa!
Fu de nehéz jó 9 -est találni
Ráadásul a matricázást is elnézték fordítva van a fekete-fehér kombó
biztos 30000 km.....
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-6596175
vegyél már egy jóóóóóóóóóó Piros 1200-es esssst
okok.Sok sikert a zx10r hez
szemfüles leszek!