Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áhhh dehogy! Ez egy jó motor, csak kis lelkiismeretes vagyok mindig és hülye is egyben. Aszt azt szeretem ha patent.
mert? Ha kész lesz akkor ők is szerelőnél fogják látogatni csak
há majd ha kész lesz! Nem akarok abba a hibába esni hogy míg szerelőnél van meghirdetem assszt hívnak hogy megnéznék de még szerelőnél lesz.... Nem tod éééérted ee?
hirdeted már a tiéd?
melyik baszod?
most nézem. jól látom hogy akra nélkül 650?
szándékosan nem reagáltál a kérdésemre mi?
a robesz külföldi forgalmiját keresem, de nem találom, ami kell az tuti eltűnik.
ilyen hamar odaért.
A cucc okés de holnap hívlak más ügyben
minnyá olvasom csak még pihegek a robogó tolás után 5km többet nem tolom meg hirdettem. bassza meg kerózhatok megint.
eeeeeeetöröm a derekad ha ilyen gondolatok csak megszületnek a buksidban
Szeki megjött a cucc ment egy mail
nekem holnap jönnek délután érte
rosszul kérdeztem, eladtad a zx6-ot?
ugye mondtam hogy van breginek egy zx 10R-je
esetleg valaki kipufogót keres 10 re gyári Kawasaki zx10 2007 modell kipufogó gyári eladó katalizátor csövek dobok szondák
elment a 6 kilós
szeki nem akarod 850re levinni az árát a 9esnek? csak mert 850ért van 2 egész jónak tűnő használtauton. na meg egy 720ért egész fasza. tudom hogy a tied nem átlagos de na :D kérdést megér. Mer akkó lehet megnézném
hi! megnéztem ma egy zx10r :D 950ért hirdeti a srác... erősen kéne alkudni az árából szerintem az összes idomon festékrepedés van, a lábtartóból hiányzik a fele és 5.et kidobálja. vmi hézagolóról beszélt és azt mondta rá hogy 50k -ba kerül. új gyári kuplung van benne és tudja is igazolni papirral. még garanciás.agyaltam rajta de szerintem inkább egy patika zx9r
Mi a baj ezzel? Hát gyönyörű!
Biztos ezek a festékek nem nagyon mennek aztán olcsóbban adták!