Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kör fincser és alu a palást az nagyot szól!
nekem is kész lett a gyári, perforált csővel a belsejében, titán, E eredeti jelöléssel a palástban, szól olyat mint egy olcsó sport dob.

nem a szánkat húzni, szálra van húzva, most már csak színezni kell a palástot.
én nem kritizáltam az árát, csak konstatáltam hogy még mindig megvannak neked. gixer jó lett, eszméletlen mennyiségű hozzászólást produkáltál a javítás során, asszem én a power motor fogaskerekeinél dobtam be a törölközőt, onnan már nem bírtam követni az eseményeket. erre a szezonra marad gixer?
Mármint a rendszeren
Üdv! Lehet hogy délelőtt felhívlak olyan 11 magasságában arra fogok járni ha otthon leszel addig még rágódok rajta
A Dyno fél áron van bontatlan dobozban. Még mennyit kéne engednem belőle? Fizessek, hogy valaki elvigye?
Rendszer 50, dob 30, annyi mint a többi hasonló minőségű és állapotú cucc. GSX-R 4 csavaros szarjai vannak 20-25-ért. Van Finster, azt oda adom 25-ért ha kell.
Ha rendes áron adtad volna régen megvettem volna a kipu rendszert a Z-re...
Ja persze!
A Dyno is megvan.
(Minden megvan, csak a legolcsóbb és leginkább értelmetlen K&N szűrőt vitték el egyedül. )
voltak dynó-id is, őket szélnek eresztetted vagy csak simán kihaltak mint fazi dynó-i?
Ha már nagyon unod őket a leömlőt küldd el nekem lomtalanítás címszó alatt!
2.
Még mindig megvannak a cuccok
Nem azt a műanyag vackot hívják undertailnek ami az ülés alatt van,amit Basi is árul?!
Én azért írtam,hogy ne ajánlja azt neki,mert akkor már olyat nem fog tőle venni!
ott azon az utolsó képen elég gáz azzal a dobozzal.
undertail most már mindegyik sportvas így jön ki, csak arra rögzítik a maradék kötelező lomot alapból jó!
ezt a motort fent borsodban árulták valami norybáttya néven.
Akkor aztva Polgárit ne javasopd neki kegvételre,mert azon már van undertail!
nem lopok!
akkor a csendes lopakodós felderítésre nem ajánlott.
de óóóóórdít!
itt van tőlem nem messze józsán.
én igen ritkán láttam itt.
Igen. Meg vannak hülyülve.
Meghülyitettem őket.
Ő szokott ide írni!
Az autóját akarja lecserélni,múltkor írta itt!
Törve volt, mert nem gyári a matricázása,de mondta is!
Amúgy nem tudom milyen állapotban van.
Előny rajta a túra cucc!
Mi van, minden haverod kilencest vesz?!?