Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Súlyadó 1évre 60eft? Nézem a csekket, de nem néztem el, ez nem 6ezer, hanem 60... Ti mennyit fizettek ha publikus? Nekem ez soknak tűnik, de lehet én vagyok maradi.
Boldog névnapot drusza!
1.Jó reggelt,boldog nő napot.
S 51(50) B?!?
Vagy N?
Ez egy B modell?!
ááámen...
Ne éld bele magad. Majd akkor mikor elvitte.
Amikor én eladtam a VTR-t akkor jött egy srác az utcánkból, Azt hallotta el akarom adni.
-Mondom ja.
-Mennyi?
-650
-Jó, akkor hétfőn vagy kedden jövök a motorért.
Na mondom ezt se látom többet.
Erre kedd reggel beállított a zsé vel. Ki sem próbálta.
Kifizette, felült oszt tipli.
A ZX-9 est meg meg sem hirdettem. 5 évig készült.Mikor kész lett még nem is mentem vele de már vitték volna.
ilyen ez a bicikli......
csá! igen megkaptam,,köszi!
Szeki szokta mondani -más szavakkal- hogy a matt fekete már az utolsó felvonás a madmax motornak
Izland?!
ja... az enyém fent északról valahonan jönne
35 km
messziről ment a motorért?
Még épp "időben" szólt. Nekem anno a 400-asra 1ember hívott ő is vitte el, előtte eljött megnézte aztán utána hivott hogy akkor ok és jönne érte 500-ba hirdettem meg 480ért vitték 2010-ben, 2007-ben még 610-et ért.
van nekem egy jó ötletem. de szeki nem írt még vissza. vele akarok boltolni 9est
lemostam, aztán itthon takarítottam tovább Hannácskát és akkor jött az sms a találka előtt másfél órával kb
Ha a következő időpontban nem jelenik meg akkor megy a levesbe. Ha meg előbb jön valaki akkor szépen odaadom annak! hát ne vicceljünk már... én is úgy utaztam szegedről nagykanizsa legszélére hogy ott volt nálam a lóvé rá! hagyjuk már a bohóckodást
Én nem tudom de csak akkor mennék akár megnézni is autót,motort ha már ott a zseton a zsebemben, tróger lesz ez az arc is ha annyira kéne már adott volna legalább egy 100as foglalót vagy valami.
" Szia! Bocsi de sajnos csak hétfőre utalják a pénzem ezért ma nem tudok menni a motorért!Ha hétfőig nem adod el hivlak!"
nekem is igy van eldugva. a hosszú nőgógyász ujjaim hegyével érem el csak éppen
Ezzel nem leszólni akarom de ez a tipikus nincs lóvém fényezésre így matt fekete lesz mert az occsó, de az öhlins cucc faintos ami felsrófolná az árát és még így is 400, ott valami nem oké.
Én kompletten beszereztem mindent, kap egy vezérlés cserét csak még neki kéne állni
Cső!

Elment az email?mert valamit kiirt hogy gáz van.....2x elküdtem pedig
ha nem jó valami más cimet adj ha van esetleg