Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok segítséget kérnék,Melyik vezeték lehet az üres vissza jelző N 3 db vezetékem van:sárga, fekete, rózsaszín. útólsó szériás a kawám.
Biztos megsütötte őket a Nap!
délután óta még 3 érdeklődő egyik szokás szerin 400at adna érte de hivott egy szegedi csaj is aki mondta hogy ha félrerakom neki 450be viszi a jövhéten még ma visszahív tán... majd kiderül
Dehogy!
Én magam pl.csak motornál vagyok ilyen márkahű,autónál már nem!
Egyszer egyikre esküszöm,pár év múlva egy teljesen másra!
Nyilván, hisz eleve erre irányult a kérdés. Hogy merészeltem én más márkát vásárolni? Volt aki átjött a GSX-R fórumba is csak azért, hogy ezt számon kérje rajtam.
Sokáig nem jártam erre,így nem olvastam ha valaki kérdezte!
De így már én sem teszek fel több kérdést,mert mindent megtudtam!
Ja,és persze nem lehet jobb mint egy 9-es,még ha az is,azért ezt szögezzük le!
De nem értelek, mert ezeket már (lehet, hogy nem Te de) végig kérdeztétek...

Jó motor a gixer.
Más, mint a 9-es.
Jobban megy, mint a 9-es.
Olcsó volt ÉS véres volt a nyaka.
Akkor volt 46e óra szerint.
És jó motor a Gixer?
Jobb mint a 9-es?
Menetteljesítmény?
Olcsó volt,de jó,vagy véres volt a nyaka?
Km.?
Ezeket már régen meg akartam kérdezni!
És CSAK ennyit!
Meg.
A lopás után nem tudtam olyan összeget összegyűjteni motorra, amivel kedvemre válogathattam volna a piacon. Próbáltam a nagy kategóriánál maradni. Egyszer csak ott volt a K1 egy 98-as 9-es árában. Elmentem, kipróbáltam és megvettem.

Amire Te igazán kiváncsi vagy az az, hogy miért nem 9-es. Nos, pontosan 5 napon múlt, hogy nem 9-es lett. Abból egyet már kinéztem akkor és vártam, hogy meg tudjak szabadulni a krosszmotortól. Nem kellett senkinek az se, a végén már fél áron se. Úgy döntöttem akkor legyen a Suzuki, mivel a krossz a padláson fog megrohadni. Kedden hoztam el, szombaton elvitték a krosszmotort....
Megkérdezhetem,hogy téged mi vitt el a Suzukihoz,mint választott márkához?!?
Amúgy igen. Ha nem áll be valami megrendítő erejű fordulat, akkor nemhogy idénre, hanem végleg marad a gixer. Nem tervezek másik motort venni. Most már nem fogok sokat írni.
Tehát bármilyen szabálysértéssel hamar fülöncsípik!
Mert mint tudjuk Magyarországon minden motorrendszám U -val kezdődik.
Így viszont nem nehéz kitalálni,hogy miként fest eredetileg!
Sokakat meglephet, de nem ügyeskedésből meg adok-veszekből élek. Nem tettem többet annál, hogy eladjam, csak felraktam ide egy hirdetést. Normális világban ez elég kellene legyen, de ez nem normállis világ. Nem hívnak fel, mert ők eldöntik, hogy ez már régi a hirdetés és tehát nem aktuális. Jobban tudják mi van az én hirdetésem mögött, mint én magam. Van aki még azt is jobban tudja, mennyiért kéne árulnom....
Jó lett volna, de nem hívtál. Más viszont érdeklődött.
Ahogy kawaszekis írja, a 3 dolog együtt jó, a háromból még megvan a 2 fontos. Ha valaki viszi mindkettőt, akkor igen jól jár vele. Az egyik nyomott, a másik fél áron van. Ön tud ennél jobbat?
miért is? hja duma van.

nekem is írták hogy karácsonyfa a motorom.
Nagyokos,nagydumás!
Vajon lenne egy olyan okos rendőr az állományban,aki megfejtené eme rendszámot?!?
Sok esze lehet a csávókámnak!http://www.kepesmotor.hu/suzuk..." target="_blank">talány!
most beszéltem a tizes taggal. csak egyben eladó :( ha extrák nélkül olcsóbb lenne akkor mennék hét közepén megnézni.. de így :( 6-700at le tudok rakni de 850 már kicsit sok. 6-700 között meg már elég patent 9eshez jutok :) na megyek . Este leszek egy keveset
Figyelj haver!
Ha utcán akarsz motorozni kilencest vegyél!
Felejtsd el a tizest is!
Ad a kilences akkora élményt,hogy nem fogod hiányolni a lóerőt!
Azt meg,hogy a tizes hogy eszi meg reggelire azt csak akkor tudod meg,ha leállsz vele versenyezni!Ne tedd,mert értelmetlen!
De a kilences sokkal kényelmesebb,nem is beszélve az utasülésről!
Stb.
jah sajnos megtudtam hogy nem igazi kanyarvadász gép :) Annyira komolyan nem érdeklődtem iránta csak véleményt kértem róla
Láttam érdeklődsz
Felejtsd el a 12-t!
Vagy előbb próbálj ki egyet.
A régi buta kinézetű mai szemmel nézve,viszont egész jó rajta ülni.
Az új(2002-től)nem néz ki rosszul,de egy hosszú mozdony érzetét adja.
Nekem is az volt az álmom a hatos után,de aztán kipróbáltam mindkét tipust és letettem róla.
És vsn két ismerősöm(egy régi egy új 12-essel),mindketten szívesen váltanának kilencesre,ha meg tudnának szabadulni a nagyevőtől!hosszabb egyenesben elmegy,máshol nem jobb.
nahh este.
na limó, kell egy fejidom egy kombi oldalidom üvegszálból 20-30 egy ramair 20, van hozzá egy lámpám óccsssón -sedu - .
az összes felesleges kócmócot szedje ki belőle- dob -50 technika -40 + a sallangok, alkuval 650 ért a tied, kb egy hét szerelde és gggóóóóó.

na látod hogy az előző 10-es jobb ajánlat