Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Himikém zőőőd
Azok mind gyártási hibásak, esztétikailag
de szíííp az a zőőőd amivel Jymmi pózol...
keceli bilikék ? hozod a formád. Attól meg ne félj hogy félteni fogom. Éppen ezért nem dobtam rá olyan fényezést mint a kilencesre.
Te állszent
Valamikor neked is keceli bilikék színű volt a motorod
most mi van? Akkor neked is csak tavaly óta van motorod mi óta zöld.
Az enyémet kirakhattad volna
Bár már így is túl van csicsázva a gép
Ezzel megint az lesz, hogy túl tip-top azt nem mered majd ütni vágni Véletlen firkázol egyett aszt majd rögtön szaladgálsz a műanyagoshoz, meg a fényezőhöz. Pont ugyanúgy fogod félteni majd mint a 9-est. Egy lepukkant szar kellene gyilkos motorral és egyenes vázzal, ami akkor sem probléma ha napjába kétszer háromszor földhözvered, még le is köpheted Legalábbis nekem ez a véleményem. Általában azért nem meri kihasználni az ember a motorja határait, mert félti Mert mi van akkor, ha poros, ha nem tapad, ha besokalok az ívben ha a faszom... Amit nem sajnálnak azzal semmi elbäsztam összeszedem a kavicságyról, leporolom a ruhát oszt gyííí...
A 15-ik elb@szott esés után majd már ritkulni fognak azok is, mert jön a tapasztalat. Ha én pályáznék egy lepukkant fos motorom volna, csak a blokkot javítgattatnám mondjuk szekivel
Na lófaszt a seggetekbe ,az egyiknek nincs motorja de állandóan krákog a másiknak meg valami kanta kék színű. Semmi se jó Pedig igyekeztem és kiszedtem a hátsó kereket is
ez tényleg barkácsolás nekem nem tetszik.
Akkor ez lesz a szarvasi rendőrszopatós?
Tudod Pipike az volt a gond hogy először a fényképed akartam kirakni de rájöttem hogy hatos ifa méretű lap kellene hozzá és az nem fért el
Mija f@sznak az a nagy buzi szám ott rajta zozó
Hogy nehogy máséra üljél fel
Vagy talán ennyi az átlag km/h a célegyenesben ezzel a fosszíliával
Ma megint barkácsoltam
2. indításra pöccent,,,,,,,svájci óóóra
Pont a motorhoz mentem vazze!
jóhogy nem ismerlek meg,,akkora bunda van már a képeden!
A sisak nem fog felmenni ha igy folytatod!
Igen,123 ezer alatt elég sokat kuplungolták már!
ki nyult a sok bele kuplungolástól
23000 km.-nél minek cserélt láncot?!?
Attól azért többet kibír egy lánc többnyire!
Vagy esetleg már 100 ezernél fordult az óra?!?
"Kihasználtság miatt eladovávált."
Szerintem kihasználatlanságot akart írni.
Itt is szarság van,néhány hópehely mutatóba, 1 fok,gyenge szelecske,de qrva hideg!
itt meg szálingózik a hó..óóóóóóóóóóóó
Csak a városban sétálgat alig akarja megismerni az embert
Ja az más

Itt pöstön nem süt a nap De már én is rá vagyok izgulva a témára.