Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kell valakinek ez a csoki csaj akkor zx6r karbiért elcserélném
Akkor megvan a verseny szponzorod.
Hát druszám akkor a motor tárolás egyenesben és inkább azt a lóvét elmotorozom
nna érdemes megfontoljad!jó banya ez!
aztán itthon eladod a sex maffiának...
Karbi sor cserével.

ilyet én is kaptam már,,el akarta vetetni magát a csaj velem....
valami indiai,vagy török volt....
És így nézz ki Manyika
Szerelmes levelet kaptam Manyikától
Kedves,
Hogy van ott? Remélem, jól van? A nevem Amina, én vagyok az egyetlen, jégesők Gambia, az egyetlen gyermeke néhai Dr. David Manyika. igazgatójának Bajam Enterprise (Építési Társaság Gambia). Ami azt illeti, az anyám meghalt, mikor én voltam alig 4 éves szerint a késői apám és milyen a szerelem volt az anyám tette, hogy továbbra is az ENSZ-házas amíg elment a szellem. Így halála után apám eredményeként méreg, testvére (My Uncle), aki a beszerzési és marketing értékesítési menedzsere a néhai apa cég neve (Mr Jerome Manyika) be akarta átalakítani az összes tulajdonságai és erőforrásai késői apám az ő, amelyek i összeveszett vele, és ez tette őt, hogy állapítson haragját rám mértékben megbízott egy orgyilkos ölni, hanem Isten dicsőségére i követte, hogy egy módja annak, hogy szenegáli kedvesem életét. Én am több mint boldog a választ, hogy e-mail címemet, és nagyon boldog, hogy írjon neked egyszer. Őszintén szólva én nem él egy félelmetes az élet, még itt Szenegálban mert azok Assassins jönnek utánam, mivel Szenegál és Gambia hazámban van közös határa. Ami azt illeti, én nem szeretnék itt maradni többé, hanem azt akarom itt hagyni azonnal. Ezért szeretném megosztani veletek a bizalom, hogy mielőtt az incidens történt, volt egy bizonyos összeget, összesen $ 5,3 M amerikai dollár (ötmillió Three 100.000 $), amely a késői apám letétbe helyezett az egyik vezető bank-ből Az én országom melyik én am az következő rokon, mielőtt találkozik a korai halál. Továbbá, akartam, hogy megkönnyítsék e megállapodást magam, de mivel nem vagyok képes most, szeretném kérni az Ön segítségét hosszan fennálló kapcsolata a segítséget átadó e néhai apák pénzt a fiókjába az Ön országában folyamatban megérkezésem Önnek, hogy új életet kezdjen felett there.Perhaps én nyilvánosságra ezt egyedül a szeretet és bizalom, amelyek i leváltották benned, és szeretnék ugyanazt a tőled. Ezért meg kell adni a bank kapcsolattartás és egyéb szükséges információkat az én következő E-mail küldése, ha csak ígérd meg, hogy nem fog / nem árulja el és teszi közzé ezt a kérdést bárki, mert ez a pénz az egyetlen remény nekem van a túlélésre föld, mert én elvesztettem a szüleimet.
Emellett van a letéti igazolás és a halál bizonyítvány itt velem, de mielőtt adok további információt, én is szeretném tudni, hogy a teljes dat

1. Az Ön neve ..................

2. Az Ön kapcsolattartója és lakossági címe ..............

3. Foglalkozás és életkor ...............................

Eközben elérheti velem ez a telefonszám az én lelkész a templom (00.221-772.922.337) A neve Rev charles Sonoma. Az e-mail (revsonoma@yahoo.com) Megmondom többet magam az én következő mail. Csatolva itt van a képem van egy szép napot. Azt várja a tárgyaláson meg ..
Thanks,
Amina
Na akkor holnap nem fogok unatkozni
A DynoJet -nek itt a leírása
link
10+ posta
Meg van ,csak kérdés ha belövi az ember és közben dínók vannak benne akkor nem fog e össze vissza dolgozni?
És mi az ár?
Adj egy mail címet oszt küdöm a könyvet pdf-ben
Arra való!
Kell szervízkönyv?
Ja és az úszó szintet hogy a viharba lehet pontosan belőni ?
szig szallag vazze!
És hogy orvosoltátok ?
Hasonló bajom volt nekem is,nekem meg fúrták a kehely csövet,azt hiszem így hívják ami nem baj csak azt nagyon precízen kellet volna. Ugyan úgy nem vette a fordulatot 3000alatt.
belehúztál öcsi?
Igen ilyet! Te szerinted az én motoromra fel tehető?
Ha megy a hengerbe akkor gyrtyák ki és úgy szabad csak ráindítani.
Ha jól megnézed az elöbb berakott sárvédős képem akkor azon van egy hajtókar ami pont ez miatt görbült el!
Nem magas az úszószint?
Kiemeltem 3 centivel a hátulját és úgy raktam oldal sztenderre amíg nem volt kiemelve vagy egyenesben állt addig nem csöpögött szerintem szét barmolták. Mert amúgy nagyon megy de amíg nem melegszik fel teljesen addig háromezer alatt hörög szerintem ömlik a benya a hengerbe.De lehet hogy igazad van ,de az a gond hogy a hengerbe is csurgott és amikor berobbant azt hittem hogy lelövi a kipufogót.Kivárom az első pályázást addig nem nyúlok hozzá, max egyenesben tárolom.