Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen,,a 2-es egész türhetően néz ki....
bár élőben kell látni,,és próbaút!
Na, akkor nekem 200 ?

Átfújatnám a felnit fehérre és betenném egy üvegbúra alá
Azok a mocskos gyerekkori álmok
te inkább rakjál valami jó fitness csajos képet a másik topicba bazzeg
2esen kívül rájuk sem bagóznék
van pár.Majd ha elmegy a 6os megnézek párat.

1

2

meg még volt valami zöld 98as 600 körül

3
Kiszemelt van már?Ha van esetleg megnézném
hát 9est 98as évjárattól felfelé valamilyet
Hali. Mit veszel ha elkel a 6-os?
hüjjje vagy. annyiért örülök ha én el tudom adni az enyémet
Neked csak a 3szorosáért adnám.
150é megveszem
Tegnap megjöttek az alkatrészek! Nemsoká én is hirdetem.
az lemaradt hogy a fejidom és a két oldalsó idom is repedt volt szóval azok lettek javítva és fényezve
jelentem készek az idomok! itt 1 kép a fejidomról bár szarok a fényviszonyok. Szépen sikerült a fényezés és 35 rongyból megúsztam heggesztéssel együtt Már csak a visszaszerelés van hátra és pár kép készítése a motorról és hirdetéés
Na igen,,,,tudnak motorozni biztos,,és élvezik is,,,,tisztelik,becsülik a motorjukat....
nem ugy mint itthon eggyesek,,,,
Ezé van a sok hulladék a piacon
meg lényeg hogy átbasszam a vevőt,és jol járjak....
Az lehet hogy 1-2 gazdás kinti motor jó, de az itthoniak 5-10 tulajon is túl vannak már. Az első tulajok azért hajtották, mert volt rá pénzük, utána azért, mert bírja, az utolsóknak már nem volt pénz szervizelésre.
Van jó pár osztrák ügyfelem zzr 1100 600 94 zx9 zxr 750 92 olyaok mintha 3-5 éves motorok lennének! 200000km felletti fútással Csak egy pl igy is lehet!
10 év fölötti motornál az a meglepetés ha nincs gond
Helyén kell kezelni a dolgokat. 8-10 éve szuper motorok voltak most mindegyikben 50,000 feletti km-ek vannak. Kb. mint a 900RR mitosz.
próbáltam színt dobni a szürke hétköznapokba.
köszönet fazinak és pipinek az alakításokért, nélkülük üres lenne a videó. amit akartok dobjátok a kedvencek közzé később törlöm őket.
nem akarok arc lenni de ez a társaság elég színvonalas összejöveteleket hoz össze, és ha azt nézem hogy pár éve 20 résztvevő fölötti volt a létszám akkor elég nagy motoros fórum csapatnak mondhatjuk magunkat. igaz mára csak kevesen maradtunk, de ha valaki zx9R tulaj lesz és csatlakozik a csapathoz akkor személyesen élőben is élvezheti a videókban rögzített pillanatokat, mint pl mikor ránk jöttek a zsaruk jó társaság vs mag alakult ki aki igaz ismeretlenül de több éve barátként segítik/keserítik egymást.

lásd a videókat.
Ennek sajnos látszott is az eredménye!
csak arrébb tolom............mert utba volt a tied,a rózsaszin
igen