Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt
Szépül a 6os? Melyik szín kombinációt rakod a mocira?
én nem hordok zoknival strandpapucsot.
Mi van drusza Pipit követed ?
Április 15ig pihi,ja utána is komoly korlátozások lesznek, fogadtam az asszonnyal és így ő fogja lendíteni a kockás zászlót.
észrevettük....
Még ilyet! Neked semmi sem jó.
mint tavaly nyáron mi?tulságossan is tapadt....vagy nem?
nekem sima a gumi igy tapad mindenhol........még a fagyos tehén szaron is
én is csak max 3 hét mulva veszem előő, ha netán beáll a tizenfok...
az az kemények. májusig ki van vonva a forgalomból, csak tologathatom majd ha már örömet is szerez ilyen időben féktávon csak dobálnám az árokba a vasat, a D211 még mindig a bakelitott nyomja talán már lehet mozgatni a kormány kiengedett kissé a gátló olaja, de az aszfalt nem meleg. szoba/net motoros lettem
Á,én már öreg vagyok,a hideget már csak a Bogyesz bírja,ha bírja!
Ti kemények vagytok,,bíírjátok!
Ez az,hogy holnaptól már megint hűvösebbet mond!
na ha holnap jó idő lessz el gurulok ara nekem is gyengélkedik a hátsó gumi
Itt 8 fok volt és még a Nap is sütött,úgyhogy muszáj volt csapni egy kört!
Bár a hátsó kerék jóval többet forgott mint az első,de óvatosba már jó volt!
én is most jöttem elő a motorozásból igaz nekem 60-at sikeredett mind1 lett volna el motorolok feléd
Én meg most szálltam le az enyémről,qrvára kellett már!igaz csak egy 50 -est mentem,de így februárban az is valami!és a mutató is hozzáért a 300-as vonalkához! Bár senki nem kérdezte,de ez van!
Akkor a suzukival nem siettek
Én is bohóckodtam a ringen a z-vel, de vannak határai még slick gumival is és zx10R futóművel is
Nekem a radiális fék is megfőtt az egyenes végén
senki nem lesz fiatalabb! Ezért van!
nekem is egyre jobban tetszenek!nem csak ez,hanem a többi "naked" is!és ha megérem,lesz is egy hasonlóm!
Én még amikor újonnan lehetett venni akkor mentem vele nekem bejött nahgyon H ringen Úgy kerültem ki a GSX Rt mintha áltak volna
Mentem egymás után egy ilyennel és egy zr7-tel. Teljesen egyformán gyorsultak, a nagyobbat "butább" volt vezetni. Nem volt nagy élmény. A fékje is a szokásos 6 dugós baromság.
Maga az ülés jó volt rajta, és jól is néz ki.