Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahogy Jimy mesterék összeszedték és betolták a garázsba
fene tudja de ezért nem fogunk ölre menni hogy áll a mozdonyod?
az nem remer,hanem valami más.de hiszek neked. akkor se a szutyuki találta fel. de mind1 mára már minden sportmotoron van...
isten mencs hogy vitázzak veled fődim de a szuzi már 91-tál vizes,gsx-r 750W és benne van a ram-air és 94-től pedig tovább fejlesztve,lázsd;SRAD
ez igy van ott probálkozott a kawa az elsö ilyennel de azt zzr1100 nak hivták 91 ben
nincs itt vita ,én tényeket mondok a cuzuki csak lemásolta a Ram-air-t ha jól tudom akkor 92-ben a Zx11-en volt az első működő ilyen rendszer . amikor a cuzuki még fel sem találta a vízhűtést .
No.1
Jo reggelt trogerek!
ahoj meg cső kutya
így eccerűen. megkapják az ukászt hogy ma mire kell utazni, oszt addíg be se gyere míg nincs meg a terv. de ezt már a yard topickban kielemeztük. nekem jövő héten készül a rendszám, csak nyugtatót kell vinni a maminak meg fogni a széket alatta hogy ki n düljön mikor elmondom neki, vagy röhögni fog vagy menekülni. az én rendcámomhoz csak tele tank fog kelleni, nix blokkoló, nix felhajló. de a túra tempó is felejtős lesz.
Na, megyek én is aludni... Szeva Szeki....
Jó éjt!
na jól van srácok én eltolom a biciklit,megyek csicsikálni mert mér idő van .Sziasztok jó éjszakát mindenkinek.