Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ha be kell segiteni neked szólok elősször
F..szom nem kéne...
pannon nincs?
mobilt viszem
benga van öcsédnek.100l.......neked meg a amerikás kanna de most tudok vinni 130-at is reggel indulok aaz asszonnya
és még jam-bond szettet is kapsz meg elemlampiont
és mivel? kit riasszak benga, vagy gásoline?
hát nem aprózzák el, 2990ft telefon+káááátya, bogyó ennyi egy munkás telónak pont jó. nekem mááááá van. hozzad a telód meg a dobozát, fél év csere gari, ennyiért egy akksit adnak a régi mobilho. nem OKOSTELEFON de recseg ha kell.és nem én voltam az egyetlen aki ezt vette.
jó reggelt
na mind1 holnap dél előtt ött vagyok Szeki 1 teljes kanyarral
29km/h-val köllekedünk ezzel a böhömmel 4-be 3.-ba indulunk,aztán 2,majd vissza 3 a kuplung már ugy zörög mint a kawasaki
400-ba meg 2liter páleszba de látom már hogy az oktató nem csak a szaross életéért magyarázkodott hogy nem ugy van az ahogy az asszony előadja
Azon gondolkozok, lehet az oktató mínuszba zárt, ha azt számoljuk, hogy elszívta az extraadag cigijeit míg zsuska próbálkozott...
Szerintem ebbe unhatott bele a a pótvizsgabiztos is...
Úr Isten kit kellett megkenni és mennyivel , hogy jogosítványhoz jusson az a jány
Lehet mégsem az oktatóba volt a hiba
Még jó, hogy nem verted akkor laposra...
Szeki.........ezt az asszonyt nem lehet meg tanitani vezetni már 1 hónapja lavirozik ezzel a szarral,de még mindig lefulad alatta a 200ló most értem haza ukrajnából de 1 doboz cigit elszivtam ma is lefuladt alatta az ótó a sorba,erre bele gurult a mögötte lévőbe(nem lett semi baj)aztán rohanok oda hogy inkább vezetek,és erre el üt bazmeg mérgembe be rugtam a hátsó ajtót na volt sirás hazáig..........és el hiheted hogy nem én 1szerüen nem tud vezetni és kész,nincs reflexe,ugy gondolja hogy a közuti hejzet megoldódik magától,
ES MOST?
Az asszony csufitott el
Par eve meg szepszal legeny voltam ,
peceredjek meg ha értelek.ha szereted az asszonyt és meg akarod tanítani vezetni akkor itt a lehetőség, 100 km nyíl egyenes út most már 2db körforgóval-bátor- , meg itt egy balra és egy jobbra, és nem is kell betolnod egyenesen be is állhatsz, ennél könnyebben nem is tudna tanulni és szokni a vezetést.
Jó ebédet az étvágyhoz!
Tehát itt fazi, kövér akoholista lenne bár má az
Ez nem egy magyar kórház ló adag van, és ha éhes vagy adnak, amennyi kell
Ebéd!Oldalas, krumplival
Ma nem megyek város látogatásra kurvára hasogat az agyam
Pedig ha hagyna a ribanc tovább álmodni.........
Itt süt a nap +32 árnyékba, ülök a kertbe kezembe hideg margarita Körülöttem fű szoknyás lányok felhő egy darab sincs az égen ÉS EKKOR A BÜDÖS BANYA FELRÁZ HOGY, LÁZMÉRŐ
Na végre esik a hó!
Kéne egy méteres legalább, hogyha motorral esem ne üssem meg magam.