Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, nem
hát azéééé mer a 750-es hengerfeje vizuál rajta 900-as létére, na azéééééééééééééééééééééééééééééééééé
az jóóóóóóóóó, legalább később lesz hengerfejes, vagy töm. cserés.
ja... én...
érdekes, hogy miért tették bele... ha minden jó, akkor nincs rá semmi szükség...
a gyárira lenne itt egy biztos vevő....................
úgy vettem hogy be volt építve a kapcsoló.
mikor vetted és honnan?
nagyon szeretem ezt a ninját:) Január fele kap,karbiszinkron,gyertya,olaj,légszűrő,és lehet hogy egy sportdobot is.
nyugi nincs semmi baja... van rajta egy külön kapcsoló,amit felhúzok és működésbe hozza a ventilátort.és utána hamar kikapcsol,vidi után kb 5másodpercre kapcsolt ki.
de az is tud szívatni, ha teló szivárog és menet közben belefröcsölödik az olaja a hűtöbe, megy rá egy kis por és eltömíti.. lehet ezért melegszik ilyen hamar... Vagy lehet csak simán ráfér egy hűtőtakarítás... Na, mindegy... lehet semmi baja sincs... csak kicsit unatkozom, azért írtam ennyit...
amúgy, ha véletlenül hűtőgomba baja lenne, nehogy megvedd a gyárit tizenakármennyiért... honda civic shutle 1988-ból, ha jól emlékszem... ugyan az (nem csak hasonlít) 3e Ft.
Hello! Az óra szerint jó helyen kapcsol... nekem is itt kapcsol... csak arra gondolnak sztem, hogy üzemi hőfok körül van, mikor beindítod és mindössze 2 perc alatt annyira felmelegszik, hogy bekapcsol a venti ilyen hidegben... egyébként ha pár másodperc múlva kikapcsol, akkor nincs semmi baja... Nekem ha bekapcsol, első bekapcsoláskor max 5 másodpercet megy még 30 fokban is...
azért mert gondolom elérte azt a hőfokot hogy bekapcsoljon a venti......vagy talán nincs igazam?nézd meg a vidin hogy hol kapcsol be a venti és hogy mit mutat az óra.
na, tükör nincs senkinek, az enyémre való?
nálunk ennyiért már házat adnak és abban nem csak ketten férnek el
90x26250=2362500+100000+50000=2512500 +2300ft hitel törlés=2514800
mit szólsz az én szopógépemhez hamar le ránt mi
nagy köccenti,jó vízszivattyú,kicci hűtő, kicci hőleadás,eldeformálódó hengerfej, tömítés átég.
haza
eztetet én is néztem csak 1ett nem értek 1 kis járatástól,és ráncigától,méééééé kapcsol be a hütő venti
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!