Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, akkor még leszedetek ebből...
fazi

így néz ki a 9-es B gyári dobja szétszedve, semmi v alakú fényes karika nincs rajta amit el hagyhatnál róla, ha az alsó karikát el hagynád akkor el veszne a kipufogódobod is azt meg észre vennéd.
21.2.szeki. na pont az a vékony kulcs nem megy bele.
tudod.eszterga.
Vettem egy egész vékony gyertyakulcsot... 22-es a kölső átmérője... azt kell még lejjebb esztergálni, vagy már belefér? Szeki, Te 21.3-at mondál, hogy neked olyan, azt tudom...
Ja, meg vennék egy B-s tükröt bal oldalra, ha van valakinek... Ha nincs, akkor festetem mindekettőt, mert nekem a bal összetört és hegesztve lett...
Sziasztok! Le szeretném festetni a motorom... Matricát nem tudjátok, hogy honnan kell venni...
tamás, mi az fillér?
Ha a 98-asé is jó elviheted fillérbe.
most
ok.
indulok Szeki viszek alkatrészt is
Fazi masnapos
+melozom
a szabályok szerint tied a másodikk hej mert nem irtam számot
gyorsabb voltál elismerem 3dik
2. dik szép (havas) jóreggelt mindenkinek, mindenki hétalvó?
jó reggelt
Maaa agen esik a hav

Keszulj Pipo!
JO reggelt trogerek!
Meg kellene mérni a szelepeket! Az öntvény az egyforma! Szelepszár átmérő stimmel?
nem most még egyszer rá néztem és nem egy, akkor kisebb szelepekkel fut a J2-es.
én kawasaki com-on néztem ott a 92-es zxr-nek és a 9-nek is egy a szelep rendelési száma.
Hát ha megnézted és stimmel a szelep méret is akkor OK!Cikkszám szerint más a szelep a '91-'92 és a '93-'95 Annyi hogy a ZXR nek görgős lánc a vezérműlánc! Így vagy a komplett veztengelyeket rakod át vagy csak a kerekeket de az utóbbi necces me rá van sajtolva a tengelyre!
igen J2 hengerfej lenne, de képre ugyan az, és a hengerfej tömítés is az.
Akkó mi baj lehet?
a szelepek és vezetők ugyan azok, a hengerfej tömítés is az.az ékek is. vajon mi az ami nem egyezik? vagy kérdezzek rá kawazsoltira?