Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

téleg igy gondolod akko beállok a sarokba rini de... téged miért is...............................?
Bogyó te mindig mindenkit terrorizálsz! Csodálom hogy engem még nem bántottál!
passz
te Himi a Cojottal mivan?hogy mostanában nem látom talán be pasizott
értem,na most lelépek egy kicsit. Sziasztok
amá.......az asszonyéé
ugy hogy be vonták az összes jogsim 1év2hónapra pedig volt 1 gyári és 1 fighter vasam és el adtam nind kettőt mert ugysem birnám ki hogy ne menjek vele és akkor kácc a jogsimnak és az enyim fullos és azzal keresem a kenyerem............amikor meg van és volt 1 icipici másik problémám is és kellett a pénz na mostmár mindent tudsz
van neki,ugy hívják hogy BMW
.hogyhogy nincs géped?
nincs
szeressed is szép szekér
van most valami motorod?
akko jó
bírja a várost,kicsit hamar melegszik a városban de ez alapvető...hűtő jó,minden oké rajta. szeretem nagyon
ki duzzog? neked ez jön le hogy én duzzogok?egyáltalán nem duzzogok
1álltalán nem értek hozzá és ne duzzogjá akko ugy irom hogy ne haragudj de szerintem igy nem okés értem?na és ne vedd sértésnek hanem jó tanácsnak ha birja várost,ako okéééé és ne gondolj mát mindent roszindulatunak me meg haraplak
városban se volt semmi,már ment el vele faterom meg haverom is ment vele,sehol semmi... mind1 te jobban értesz hozzá....
látod a nyomokat?:D "kicsit megpörgettem a gépet"aztán azért kapcsolt be.
akko rosszul láttam
nem vészes. a kipuffot kiütöttem alóla,plusz belelöktem az előtte levő vonóhorgosba és a hűtője is megment.de mivel merci biztos olcsó lesz,főleg ha szalonba viszik.......
auuuuuu majd Jimynél le isszuk a bánatod 1kis hazaival de amugy a mercin nem is látszott nagy problem vagy rosszul láttam
majd kiderül..... én egy forintot nem kapok,csak büntetést ,plusz fizetem a merci javítását
bizti lök valamit?vagy téleg fighter lesz
kicsigyerek te pedig ne hogy azt hidd hogy mindig csak zikálak csak,,szerintem,,az már nem a jótól van ha állóhejben felmegy a vized...............milesz akkor városban nekem is volt kapcsoló külön de ha püföltem is akkor is ritkán kapcsolt be a venti és én szinte csak püföltem