Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja-ja... elég borzasztóra sikerült...
jóvan jóvan, én aztate hallottam mikó még recsegett ropogott, te voltál a sztár a spár előtti lámpánál, le órdítottad a hornetet vagy mi a szöszt.
vágom.
hogy rohadjanak meg.... csak így egyszerűen... A rendszámra kell még egy jó találmány... csak, hogy jobban lehessen látni..
most már van pl: versys.
jele, na az nincs, de vadásznak rá. tudod, ma 300-at kell behajtani és szélnek engedik a nyomorultakat.
van olyan motort amibe gyárilag x-neon van?
ha egrust néztél akkor megtippelem, hogy tatabánya és környékén lax. ha békés akkor raptor . én az egrust nem csípem de attól lehet még jó dob, de az a bumszli alu vég sokon nagyon nem oké!
a raptort canáry báttya gépén hallgattam nem rossz,és jól mutat, de most a two brothers és a bódis nagyot alkotott.az akra meg a palásttól függően szól jól vagy halkan.
gyári vagy nem gyári azt tudhatja valahonnan a rendőr? gondolom, ha genyó, akkor azt mondja, hogy nem tudja, de majda kpm vizsgán kiderül.. de egyébként a motornál van valami jele, hogy gyári vagy sem? vagy csak az évjárat alapján gondolja
hát... nem tudom... még gondolkodom rajta... de idén rendőrt sem nagyon láttam... nem állítottak meg, csak tavasszal este a széchenyin vagy 1 fokban
háááát, csak a sün kpm trióval ne találkozz, én nem mondok semmit a xenonról, azok akik viszont használ-ják-ták azok mind óva intenek tőle ha nem gyári, még máshol el is megy de itt ebben a porfészekben lesz rajongód.
nem lesz idegbeteg a sündisznó, ad egy csekket meg egy kpm vizsgára való beugrót.
a yamaháé és készül pistinek, mert annak is szar hangja lett..
tök más hangja van... ebben az tetszik, hogy egyáltalán nem recseg, csak sima nagyon mély hangja van...
nem is hallottad ezt a dobot szólni, akkor honnan tudod... Amit Te hallottál az egy üres karbon dob volt... ez nem üres...
én most egrus dobot néztem.Haveromnak a 919RR en és a 929RR en is az van,nagyon jól szól neki
remélem nem szívod melre, jól néz ki a dobod de a hangja nem szép.
én is próbálkoztam többel is , nekem a yoshi barát jött be. a 2000-en most volt egy bódis, triovált akartam rá de mire eladtam a sajátot a triovált is eladták.
én a xenontól nem félek annyira... eddig egyszer állított meg rendőr, de semmit sem nézett... sztem én rápróbálok... és dupla lesz valószínű... h1, h3.. (igaz Szeki)
ezt neked kell eldönteni... ha érdekel, majd szólsz
pff az nem jó.pedig én is nézegettem x-neont a ninjába,nagyon fasza lenne
van ahol örülnek hogy rájuk nyitod az ajtót, de itt csikágóban egy kicccc xenon miatt is ugrik a forgalmi........................
hát inkább veszek egy sport dobot,és megmarad a gyári az a legbiztosabb.aztán műszaki előtt átcserélem,aztán vizslát:D
Mondjuk tudok olyan műszakist ahol nem érdeklik....
ilyet lehet gravírozni simán... ha más nem, egy ékszerész megcsinálja majd ha nekünk is kell...