Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olasz papírokkal vettem,de már minden oké.Nagyon sokat írtál.:D
milyenek? lett még több alkatrészed?
gondolom, 400, meg 600 közt... mivel 4 alatt nem hiszem, hogy bárki elad egy ilyet, 6-tól többet meg nem hiszem, hogy bárki ad érte..
szerinted? 2 is, egy egybe ,egy meg ...............................................
az jó... én is faszán szétszedtem a gyárit... elég lesz össze rakni, de majd egyszercsak, ha veszünk egy co-t, akkor összerakom...
most bányásztam szét épp egy yamaka gyári dobot, hogy a térdeplős nagyanyátannakajapógecinek.
olyan technikája van hogy 3 csövet hegeszt össze egyszerre.
na de nem mondták meg neki hogy itt szétszedjük ha meg gebed akkor is.
Neked újra van kawád?
pedig kíváncsi voltam mennyi... de, ha titok, akkor titok...
az ára titok? na...........
nyár közepe fele vettük,az ára az titok Dégen volt egy srácnál.
szép a motorod nagyon egyébként... most vetted? mennyi volt? honnan van?
persze, meg gyertyacseréhez úgyis leveszem a tankot, meg a gyertya kábeleket, így már nem sokba telik levenni a szelepfedelet... karbit is ki akarom takarítani, meg csinálok egy szinkront neki...
ja,értem!Jobb félni mint megijedni mi?
az jó... sose tudni, mikor lesz rá szükség
nem... most állítottam 5e-el ez előtt... csak van idő és ránézek, hogy mennyit változott ennyi idő alatt
igényesen be van építve a tank mellé.
jaja.De nem baj ha van...
ciripel a gép?
ja... lehet.... bár könnyű ellenőrizni, hogy elromlott e... Én úgy szoktam, hogy megnézem, kapcsol e és ha igen, akkor jó, ha nem, akkor rossz...
azt találtam ki, hogy visszafestetem gyárira a vasat... nagyon meg vagyok elégedve vele, szerencsére semmi baja és megérdemli... vettem hézagmérőt a szelephézaghoz.. télen van idő átnézem, bár még vagy 5e-t ment... meg vettem cr9ek-t, meg indikátor órát a tárcsákat egyengetni.. ilyesmi...
azért tették bele,mert azt hitte a srác hogy elromlott a gomba vagy valami és ő kapcsolóról kapcsolgatta.
csak vicc... nekem nem kell.. kész a sportdob, átalakítottam.... nagyon jó hangja lett... meg majd összerakom a gyárit is...