Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem küld el nekem a sonkát, én lemásolom, és elkészítem fábú, asztán elküldöm a falábat.
oké.....................akko ide csőditek mindenkit 1 lábéééé
Bogyesz így kell takarékosan disznót vágni!



Egy autós lerobban egy tanya mellett, és bemegy, hogy segítséget kérjen a gazdától. A tanyán mindenféle állat szaladgál, köztük egy malac falábbal. A látogató rácsodálkozik:
- Mondja, mi történt azzal a malaccal?
- Az egy nagyon különleges malac. Az egyik éjjel kigyulladt az istálló, és addig visított, míg fel nem ébredtünk. Addig is kihajtotta az összes állatot a szabadba, és így megmentette mindet.
- Ez igen! És megsérült a tűzben?
- Nem, épségben megúszta. Aztán egyszer később ott az erdőszélen megtámadott engem egy medve. A malac épp ott volt a közelben, ráugrott a medvére és leteperte. Megmentette az életemet.
- Értem. Tehát akkor sérült meg a lába?
- Nem, kutya baja se lett. Nemsokkal ezután meg kint a szántóföldön felborultam a traktorral, és az maga alá temetett. A malac odafutott, ásott egy nagy gödröt, és ki tudtam mászni a traktor alól.
- Hát így sebesült meg a lába!
- Nem még ettől se lett baja.
- Hát akkor miért van falába?
- Tudja, egy ilyen különleges állatot nem vág le az ember úgy egyszerre!


pég én azt hittem
van elmaradásom rendesen, mint pl action, és a gyorshajtás topic.
le írom még karácon előtt a nyomorultaknak a mondandóm.
na igen erre mit mondjak vazze én még a régi zx10R-el is élvezném.ezt meg csak a kocogok nem élvezik.
Na ilyesmire itt ne is számíts.
a szülei eltartják
jaaa és volt olyan akinek nem fűtött fel a hőtárolós kályhája
gyúccsá be bele vazze.
de nem fogja használni me drága a sistiri, csak múkodjon.
akkor a bélának nincsenek meg élhetési gondjai.
engem ma mindenki megtalált
az egyiknek öveg kőőőőőőőő a másik a világ végén van és nem tudott itt helyben dolgozni, na a pizzéria meg áram nélkül csak koszma lett, és még volt olyan akinek a lakat fagyott bééé.
ma még valaki........?
esztergált fém basebal ütő, a bukó csőn alul csap, amin egyik oldalt HP a másikon whiski jött és hogy legyen pohár is ne csak alá kelljen feküdni a bukó kereten rozsdamentes poharak vannak felcsavarozva, és ha buli van még meg is hívnak egy kupicára.

a cimbimet meg is hívták!
at 5.-kép............szép moto dél előtt ott vagyok Bela nem jön mert kocsog ugyhogy 4 egymás utáni kanyarom lessz
és úgy hallom bekeményítettek a zsidóbérencek, na nekem oszt 8,
pipiiiiiiiiiii lehet januárba engedély és állami jegy és pecccaaaaa
és egy kis motorkázás
a zemplén legszebb részével
egész új motor ennyi kilóméterrel.
csak tégy elé egy százast.
ezt meg a saját dög csinyáta!
na nekem máááá soha többé, majd annak aki megvette.
ki kereste vadert! itt van ni az elveszett!
ott épp bátszi gallyazza na kinek a gépét?
pár kép a fülledt nyárról.