Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!

Szíp!
sitalpakat szerelj oreg!
azzal csak csuszni kell!


Mar neztek 1x disznonak
2x megszurt de megmaradtam+jol el is kalapaltam
Itt is nagy a hav, át szerelem a lánc talpakat
Nem köll faragni jó lessz ez, csak idő és kess kérdés remélem a disznő vágásra má fasza lessz Csak arra vigyázz hogy nehogy téged bökögyön le a tesvér me részegen ő sem lát rendesen
Maaa megint esik a hav
Hogy vagy oreg?
Faragjak vagy nem? ,
Vettel erkelyt?
Ne aggodj!
Piponak igy nem jo
A szamnak kell elol lenni!
Ez igy, ebben a formában igaz
Hinye fazi, mé irtad oda hogy első hisz meg beszéltük hogy hagyuk a pipinek
Jóreggelt
Jimyke ŐŐŐŐŐ izé vettem
No.1
Jo reggelt trogerek!
villany ótás
cakkát!
a képeiden egy sötét plekó van, na ha az nem az akkor lökj egy képet a mostaniról.
miért nem a kilincsre meg az inditó kulcsra kötötték talán ugy 1ből elkapta volna
Először nem hittem a szememnek, ( pedig sam a lélektükre)
aztán jöttem rá csak, hogy mit is akarnak, mikor az egyik kiabált, hogy megvan indíts.
Azért egy próbát megért...
itt nemetben a mira dupla bubis 79 euro
Szeva Szeki. a gyärit ledobtam rossz volt. dupla bubi van helyette. ez nanyon jo az en 176 cm-hez
Jó reggelt!

No, mit láttam ma a szemközti parkolóban?
Tegnap este itt maradt egy sevrolett valami, olyan dévú kinézetű. Ma próbálták bebikázni, egy autó mögé állt, és a csomagtartó zárra ráakasztották a negatív bikakábelt, a pozitívot meg a csomagtér világításra kötötték, gondolom oldalhelyesen.
Hát nem akart indulni, pedig benzines volt.

10 perc elteltével, rájöttek, hogy ez az út számukra nem járható, így az akksiró akksira történő jól bevált módszert alkalmazták.

Gratulálok!
ezt a plexit most kaptam le egy havernél, yamaka tundrace-on egy magas plekó, na nekem ilyen kőne csak füst színűbe, amin esetleg ki is látnék, és védné a rusnya testem a menetszéltől.