Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel a huzasukkal szerintem benne lennel az RTL-ben teve
Biztos hallotatok jopar hirt ,hogy milyen pereket nyertek meg amcsiban
Jo ugyved kerdese az egesz
Ha nincs ra lovetta akkor meg jo rajuk kell ilyeszteni.
Sajto stb.
Persza aru az van csak nem azon az aron amin hirdetik
Vagom en bogyesz!
Asszonyom meg nagy magus ebben!
Tiszata uzletasszony!
Mikor az ujsagba irjak ,hogy ez + az akcios es mikor oda megyunk ,sehol semmi!
Vasarlo megtevesztese!
ENNYI!
Egybol szaladgalnak ,mint pok a falon
Aki vezsti a pert az fizeti a perkolcseget!
+ meg minden jot kitalalhatsz ,hogy milyen hatrany ert emiatt!
lelki serelmek stb.
Ez nagy dumanak hangzik de 1 jo ugyved vegbeviszi!
köszönöm Fazi de most téleg ezt kell csinálnie
Itthon az a torenyt szigoruan a nyakadba varjak ami az alamnak jo.
Neked bajod van? Ellzavarnak 86 helyre mig meg nem unod.+keveseknek van annyi penze ,hogy 1 jo ugyvedre teljen aki a faszukrol is le huzza a bort!
és ha perrel fenyegetem öket szerinted visszaadják azt a 30at amit elutaltam nekik, szerintem agyonszarják, a legszörnyübb az egészben, hogy emiatt nincs satbilizátorom, és egy jó darabig nem is lessz, F@SSZOPÓ biztositók. egytöl egyik lehuzós rohadt banda a BANKOKKAL együtt
nem tudom a pontos paragrafust de bár mejik rendőrségen,biztositónál meg mondják
Nem verek en mar senkit kupan ,csak neha!

Tengeren tul eltem 7 evig ,lattam eleget ,
Ritkan van igaza Bogyonak!
de most jol beszel! ,
Cirkuszolni kell nekik! ha hagyod akkor fizetsz
fazikám nem jó de azzal jobb ha mindenkit kupán versz?saját tapasztalat hogy nem perelni kell a picsába és had fizessenek van ott miből
Rajuk kell piritani!
Akkor ossze huzzak a seguket!
Azzal szarakodnak aki megengedi!
és ha jól látom még lesem járt a tied ilyenkor be kell menni és cirkuszt csinálni a többi ugyfél előtt tuti hogy külön szobába hivtak volna és bonbon és szivar kiséretében kértek volna elnézést mert ezt ne volt jogukban megtenni
Akit ,mit lehet be kell perelni!
America utan megy az egesz vilag!
Jo ez nekunk
megprobálhatom ugyan, de szerintem többe fog kerülni a leves mint a hús, mivel nekem leginkább a MABISZ idegesit, hogy megint kifizettetik velem idén már másodszorra, utána tudnál nézni ennek a törvénynek paragrafus szerint?, mert akkor holnap rájuk boritom az asztalt
mondom hogy nem ugyvéd és perled hogy hogymertek ilyet csinálni még1szer mondom uj törvény TOVÁBBI 60 NAP
az a baj bogyesz hogy felmondták a biztositásomat, dij nem fizetés miatt, tehát nem volt biztositásom, annak ellenére hogy a forgalmimban ott figyelt az érvényességet igazoló szelvény, aminek nagyon örülök, hogy ezidő alatt nem volt baj, pontosabban egy oici rácsuszáson kivül komolyabb baj nem volt,, mert akkor aztán nézhettem volna mint rozi a moziba,
mi a titkod............tanits MESRER kérlek
sőt uj törvény van Teveur.......további 60napig érvényes a biztositásod még ha be sem fizeted csak onnan tudom mert a multkor én is igy jártam hogy lejárt 1 pár napot a kötelező és 1 cimbora kölcsönkérte az autót na most előtte fölhivtunk rendőrt,biztositót hogy mehete az autóval és lám igen a biztositó köteles felelőséget vállalni további 60napig én a hejedben be sem fizettem volna hanem kerestem volna 1 másik biztit
cső pipi, hallotam az esetről, sajnálom, képzeld amikor erika emlitette a dolgot, aznap én is estem egy nagyot egy krosszmotorral, eksönék sirtak a nevetéstől, remélem nem lett nagy bajod, a motorod az odavan, látom ahhogy tavaly az én 954-em, remélem nem lessz rendszer hogy minden évben elbukunk, és azt is remélem hogy veled nem fognak másfél évig szarakodni mint velem, Gyogyulgass pipi, jobbulást
Szevasztok Trogerek!
nekem nem kell repólő ahhoz hogy "REPÜLJEK", te viszont repólj ma felém barátom, mielött mindent elhordanak ottan lent a DAKOTÁK
én meg voltam repülni,meg repcsit vezetni .csak ,h ne mondjátok,h földhöz ragadt vagyok ,ha valaki repülne olcsón az keressen .
Én meg előre kifizettem az egész évet, hogy ne legyen gond
Csak tudnám minek...