Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most mért kell így felszívni a taknyot én csak poénak szántam ezt a sutyukis témát de mindenki komolyan vette
Csak egy gyors hozzászólás a sok okos emberhez megint rengeteg tesztpilóta gyűlt össze de mindíg elfelejtitek hogy csak egyszerű mezei pockok vagyunk vagyis nincs akkora tudásunk hogy akkora különbséget tegyünk a motorok között és ez MINDENKIRE értendő akár pályázik akár csak hobbi motoros úgy hogy egyenlőre csak érzelmi vagy anyagi alapon veszünk motort ezért teljesen mindegy hogy a szutyuki vagy a kawa a jobb minden motornak meg van az előnye és a hátranya.Ezért olyanon vitatkozni hogy melyik volt előbb a tyúk vagy a tolyás,nagy butaság amellet hogy a szutyuki fossa a motorokat álltalában kawaát meg az vesz aki egy kicsit márka lojális. Ennyi további jó gurulást és üdvözlöm a félkarú rablót .
Basi tudnál nekem ilyet rendelni e-bay-ról
link
höhö meg jött jimy az igazság osztó
Nálad a pont!
Jó estét!
Látom nem figyeltek, mán megin nekem kell megmondani a frankót.
Mit is írt a cápa? Nincs pénze KAWASAKI-ra, ezért vesz suzukit.
Tehát mi következik ebből? Remélem nem kell magyaráznom gyenge elmétek csak rájön a megoldásra ennyi segítséggel is.

No, jóccakát!
Kisújszállási motorostalin nekem is begajdult, elkezdett riasztani és nem tudtam kikapcsolni Mindenki üvöltözött hogy TOLVAAAAJ Ezek ilyen egyszer használhatós kütyük kell venni másikat
látod látod még pipi is meg bolondúlt suzuki ügyben
én nem vagyok sutyukis
ha vennék,csak gyári állapotú K-1 et az még bejött
mert az egész egy Cuzukis topikká amortizálódott .
cső öcsike!
riasztó ugrott,szombaton meghülyült Pipinél
Lehet hogy allergiás rá az egész motor
Mindegy,kikötöttem,nehogy menet közben tiltson le nekem,mikor nincs nálam a távirányító
Jymi azt mondja hogy a melegtől bolondult meg
Kawasakit már másolják is Keweseki
pangás van
Szép jó estét!
estét FASZIK!Mi ez a nagy kussolás?Nehogy mindenki dógozzon máááááá
Hát, ha nagyon szétnéznék a spájzban...
Na lépek vacsizni csákány...
Bogyesz nagyon eltünt
Lehet megsértődött rám amikor reggel hívott, hogy talált nekem motrot (nagyon lelkes volt , de lehet lehangoltam )
Én mondtam neki, hogyha ugyanazt a fórumot olvassa ahová én is írok akkor tudhatná, hogy ez nem mostani project lesz
Nem rajtam múlik, mert már rég itt lenne egy ugyanolyan bordó, motorhibával (na az meg akadna hozzá)
De a családi béke többet ér (egyenlőre )
egészen biztos hogy nem de nyilván van otthon egy fél lityó égettet szeszed
Nem De a nyílvánvaló tények ellen fölösleges a szájtépés...
Gondolod ott adnak
pipo nem voltál te ijen most behódólsz a suzukinak
Ja még itt kóbászósz Na így már érthető
Egyébként most pont szemüveg nélkül nyomom, mert rajta a macska...
jó bepálinkázol előtte ozt nem fogod érezni
Én nem állítom, hogy egy vasalódeszka 10 15 lóerő többlettel fél mázsa súlyhiányal nem eszi meg a 9-est
Én konkréttan Tibinek azt a mondtát amit bemásoltam azt nem bírtam lefordítani...