Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van te félkarú rabló? Hogy vagy ,kezed rendbe van?
A heggesztőért elcserélném a lomot
Szeva drusza
Jah, hát aki a gazba döntögeti a motort azt meg hülyére szekálják
nekem mondod? ................
Hát látod, itt nem unalmas.
Szidják egymást, meg másokat
látom zajlik az élet..........
Bakker... Ez nem látszott. Van egy fasza awihegesztő ismerősöm...
Hát már bocs, de leszarom, mit gondol. Mintha neki sem csak Kawa villogna az adatlapján...
Én nem piszkálom őt, ő se piszkáljon engem
Te is inkább menekülj ments az életed mert Sedu lesújt FUSS...
Jajjj már.
Nehogy Te is elkezd ezt a hülyeséget
Még egy szutyukis Ez ma már 3 Sedu ezért kicsinál bennünket...
3 helyen tört a váz talicskának se merném használni...
Szóval Pipi, ha a váz blokk futómű nem ment el, akkor simán még idén menni fogsz.
Ha kell segítség majd az összerakásban, alkatrészben Ebay-ről, szólj nyugodtan.
Hali Trógerek, csók mindenkinek
Mi ez a nagy hajcihő itt Nálatok?
Mit szídjátok itt a Gixxereseket?
Szétcsapok ám köztetek...
Na jólvan nemám...
köszi
"...mint az..."
Előbb látni akarom Nem-e rútabb állapotba került az enyimné, hogy így ajánlgatod
Pipifax most 100ezeré viheted az enyimet.
látod bogyó ezt montam nem kell felkapni a vizet le kell őket szarni
a másik én nem akarok meg nem is áll jogomba senkit véleményezni
de ha meg nézzitek akkor itt sedu az az ember aki a társoságon belül több ember is rossz viszonyban van és ő magyarázz itt hogy ezt kitiltani meg azt pedig pontosan úgy van ahogy mondod hogy ő is itt árulgatta a cucait pedig az se kapcsolódik a kilences témához
Nagy tévesés barátom A garázsban áll a sztenderén. Minden darabja megvan Mondjuk bizonyos részei aprózódtak azt besöpörtük a sarokba Még számlám is van rólla na hoppá...
Úgy , hogy az én pozícióm biztos Gixis...
lehet az a baj hogy nem szedem a bogyót de már fel irattam vigyázz te is a hejedre mert ugyanis jelen pillanatban neked sincs kawád..............max ládában
Űjé má lé a hátadra te hisztis kurva
Mi a f@szt izgatod magad még felizgulsz...
csimbikém én is arra gondoltam hogy itt 1 összetartó baráti kör jött össze de ugy látszik tévettem ha zt 1 szerelős kawasakis 9-es oldal akko nem tudom sedu mit keres itt a hirdetéseivel (hangfalak vackok szarok)és hogy dicsérem a suzukit................hát én pontosan a cápára gondoltam ide irja hogy mekkora 1 fos suzukit vett ócsón és hogy nem megy ugy mint a 9-es.....én erre reagáltam hogy 1évszázadokkal is fiatalabb 1000literes motor ne hogymá ne menjen jobban........aztán olvasok a suzuki fórumon hogy ott meg a kawát szidja,idétem,,jó ez az 1000-res csak ugy zörög mint a kawasaki,,hát én valahogy nem állom a kétszinü embereket este meg lehurrog az aksi hogy ne szarjuk össze a topicot a csajával....irjunk a csevegésbe?már miért irnék oda 1.nem ismerek senkir 2kinek mi köze ahoz hogy én mit s kivel beszélek a csevegőn(mert ugyis lett volna hozzászóló)na lehet tul reagálom a dolgokat meg hisztis kurva vagyok de nincs 9-esem ugyhogy téleg léptep.........pá mindenkinek