Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mondod komolyan, hogy még te fizettél pluszba?
Min. hogy bocsánatot kérnek vagy ha nem akkor azonnal irány egy másik biztosító. Egyébként meg a lejárta után még 30 napig érvényes a biztosításod.
Nekem ugyan így nem küldtek csekket. Elsőnek bementem kértem egyet. Adtak befizettem. Rá egy hétre jött a fizetési felszólítás irgum burgummal. Küldtem nekik egy felháborodott levelet. Onnantól lapos kúszásban válaszoltak sűrű nyelvcsapkodások közepette.
Velem is ezt akarták játszani. Nem küldtek csekket, amit személyesen befizettem leszarták. A panaszkönyv megoldotta a problémát. Ők kértek elnézést.
Ugyhogy van egy STABID
cső, megkaptad az üzimet?, Az eszem megáll a biztositokon, tegnap be akartam fizetni a biztositásomat, negyedévre 10000 rugó lett volna, közölték velem, hogy se befizetés se csekk nincs, utaljam át, menjek át a bankba és utána vissza, mondom nézze meg hogy mi van most a biztimmel, 07.30 ig volt érvényes, figyeld, 07 26-án felmondták dijnemfizetés miatt, pedig anno márciusba kessbe fizettem be nekik, a mabiszt is, most ujra mabisz, és 30000 ezret kellet fizetnem hogy ismét motorozhassak, hihetetlen undoritó népség, pedug dugtam az orra alá a kis cetlit amit ök küldtek, azt mondja neki a rendszere ezt irta és ennyi, telebaszott biztositók elmennek a kurv@ annyjukba mind.
maga még él teveúr?
megint nálla keltél
hát ezt beszoptad ,a csajos gyorsabb volt
3. dik. Szép napot mindenkinek
3.
2.-iik
1.
jó éjt
szija én még várom a szakácsnőt
Na csá megyek pihizni holnap meg irány kecskemét
csak fel ne fujd a takaród
egészségtelen......
nincs,bolognai vóóót........csak vóóóót
elpusztítottuk
mostmá nem tudok majd aludni
hát már miért ne főzhetnél én amugyis vagy 3fajta kaját csinálok a multkori tapasztalatok szerint a kaja fogy a leghamarabb
Jó étvágyat
Na jo 8 trogerek
Megyek megtomom a majmot azt alvas
Vissza is igenyeltem a reszem
Ja
Teli lettek a kórházak?
Bab legyen ,a tobbit viszem