Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

picifasz
Eleg kurvassan nezett ki abban a magassarkuban
de inkabb nem szoltam neki!
had erezze magat ferfinak
szerinted miért volt rajta mindig nagyobb cipő látod ..............lába nem is sérült ..................hálistennek csak a feje
nagyon hejes ne dobjál bele több pénzt ugysem ad semmit
Errol nem csak a korme erne la ,hanem a labbfeje is
Na erre mar samli nelkul is fel tud ulni
akkor ez a motor Pipinek készül ja neki nem készül-het
Azt hiszem ezt sulypont athelyezesnek hivjak
kamera te............be ülsz 1 pofa sörre valahova ás visszanézed
Kicsit kemegyre sikeredett az ules de vagy 4cm-el lejebb vagyok
Már nem vagyok a gépnél.
Majd neha felebresztelek Jimy! mikor elkarcolok meletted
Mint allat!
akko most örülsz
Aludni azt nem lehet, mert eltévedek, és ha felébredek nem tudom hogy menjek vissza.
én rengeteget gondolkodom azon ha mindig elól mész hogy nem unatkozol és hogy nem alszol el ahogy szoktál
A joember ellkuldte nekem a csomagot!
Igaz azota sem vette fel a telot ,de ma ide ert a vizpumpa + az ules Halam neki erte
Be is faragtam az ulest.Mar csak 1 jo karpitos kene
Nem ismersz valakit Jimy?
2 TURBO ragonal nem biztos
1 nel tuti!
Jobb mint a turbó rágó?
jól teszi mert igaza van én is ezt szoktam csinálni csak az asszony fojton le csitit nekem is odajön a biztonsági őr hogy mi a probléma mondom eregy a hejedre buznyák mert mire visszaérsz már lehet nem lesz melód ez fogyasztóvédelmis ügy ja...akkor intézzék csak
Tudok turbo csigat jo piiizert
Nem mind az, én tegnap kaptam tőlük 135ezret.
És még meg is köszönték.
Kéne valami turbónak láccó tárgy a motorkámra, me sok szuzukis, meg hangvillás nem hiszi, hogy nincs benne. Ja és ezek ezresek voltak.

Kéne még rosszalkodni, de ma nem érek rá.
Lehet meg a fokuszban is
azt nem tudom hogy vissza kapod e de ezt 1 sima mezei polgári ugyvéd s el tudja neked rendezni na nyersz fizetik a perköltséged,a károd visszamenőleg,és tied jó a jó érzés hogy megszopattad a már amugy is utált biztositót a régi törvény szerint is további30napig érvényes a biztositásod még ha lejárt és nem fizettedbe akkor is de ismétlem uj törvény van amit a biztosizók nem reklámoznak tehát lejárattól számitott 60nap