Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 probakor utan ezt nem mernem ilyen hatarozottan allitani. Erzesem szerint semmivel sem megy jobban, nem erzodik konnyebnek (sot, nehezebben fordul) es a futomu sem jobb. Persze mar nagyon kiveszett a kezembol az osszehasonlitasi alap...
100szor jobb mint a 9-es
Hát a sedu azt írja, hogy szerinte a végét járja én meg azt írom, hogy már szerintem rég meg is halt
Persze azért vannak itt nagyobb szaktekintélyek is nálam, hátha elolvassák miket hordtál itt össze és esetleg tudnak érdemben válaszolni
Csak ha már te sem tudod valamire a választ az már nem egyszerű kérdés lehet
Igen, mar gondoltam Rad (ill. Ratok) ezugyben. Nem tudom eladni a Yamahat es nem birom motor nelkul. Egy K1-es van eleg olcson, emellett dontottem. Meretileg hasonlo, mint a 9-es. A kovetkezo szezonra, vagy egy fel szezonra jo lesz. Ma megyek megvenni. Azon tul, hogy belepusztulok a sportmotor-hianyba es mar a falnak mennek legszivesebben, megprobaltam esszeru dontest hozni. Ez most ennek a "gyumolcse". Mar ha egy Suzukit lehet annak nevezni...
Szerintem a végét járja.
Ha gixert vettél még mindig érdekel a kipufogód
Több komolyságot uraim......hölgyeim
komoly dologról van itten szóóóóóó
Kivancsi voltam meddig kell varnom, valamilyen hasonlo okossagig. Tokeletesen igazad van, de kerek mindenkit, koncentraljunk a lenyegre!
jó reggelt
hát itt csak egy baj lehet vagyis kettő
1: suzuki gxs-r 1000
2: legyártották

bocs ezt nem bírtam ki hagyni
szeva cápa nyugi nem sokára meg jönnek a szerelők már én is kivávcsi vagyok
Cső Bregi!aha,valszeg én voltam,,,,siettem melóba,,,,,,Pipike feltartott
ja......reggelt Faszik!
5. Jo reggelt fiuk!

Adott egy GSX-R 1000 K1. Hirtelenebb elindulasnal rovid idore nyavogo hangot ad, amikor raejtem a kuplunkgot. Pontosan olyan hangja van, mint az autoknal a szinter-kuplungnak ugyanilyen esetben. Csakhogy ez ugye olajos kuplung. Mit gondoltok? Lehet, hogy szinter-kuplung van a szovoszekben, vagy valoszinubb az, hogy mar a veget jaraja a kuplung? Nem ereztem, hogy menet kozben csuszna, kemenyebb gyorsitasnal sem. Kozel 50e kilometer van a motorban.

Tapasztalt jatekosok valaszat varom, en ilyet meg nem lattam/hallottam. (A GSX-R forumra tok hiaba irok barmilyen kerdest...)
4.-iik
2. Jóreggelt hétalvók!
1.Ez simán ment.
Jóccakát!
Ugy is kocsival jon ha jon . Fel hatul.
max Jimiketet lehozza vagy ok ot!
..ha nem melozik!
Szereti az ilyen bulikat!
Jon ha nem melozok
téleg... csajod jön talira?
,
oké téma bezár ok montam mit csinálj ha emléxel
ujra itt a nyár
hát zárjon be a gyár.........