Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akinek jól megy
ááh.az ma jön
mivan.tegnap szétcsaptad magad?
há nekem ja.
illyenkor?
morning
sztem tuti elcsúszott egy tizedesjegyet...200EUR-ért egy ninnnya...annyiér egy normális idomszettet nem kapsz...hozzáteszem h sajnos
Kawasaki ZX636B

Artikelzustand: Gebraucht

Restzeit: 7 Tage 19 Stunden (31. Dez. 200914:22:17 MEZ)

Gebotsübersicht: 7 Gebote[Aktualisieren]


Aktuelles Gebot: EUR 201,00

Ihr Maximalgebot: EUR

BietenBieten
(Geben Sie mindestens EUR 202,00 ein.)

jól látom,hogy ez ennyibe kerül,vagy csak az az ok,hogy nem tudok külföldiüüül
De a 34 lóerős GSXR 750-esek most is szép számmal vannak hirdetve a Mobile.de-n.
Ha úgy helyezik elsőre forgalomba,lehet!
A németeknél ez anno gyakori jelenség volt!
Cbr 1000F 40 lóerővel.Pl.
Régebben linkeltem egy motort a használtauto.hu oldalról! 2005-ös évjáratú ZX-6R 21Kw-os papírral
A teljesítmény adó rendszere tudtommal semmit nem változik az ez évihez képest. Kocsikra lesz bizonyos teljesítmény felett valami plussz adó (hirtelen nem jut eszembe a megnevezése).
600-as kawárol nem hiszem,hogy ezt meg kalyálná bárki is.
hát akkor marad a szopás... de azért még utána nézek. Mert 125ösnél még lehetett ilyet benyomni, hogy le van fojtva.
Én is úgy tudom,hogy nem lehet.
Illetve nem tudom,csak valahol azt hallottam,hogy ha már Mo-on forgalomba van helyezve,akkor nem lehet módosítani rajta.
szerintem ez kizárt
és hol lehetne papíron lefojtatni a motorom? 81 kW-ról mondjuk 41re. olyat lehetne?
vissza kell még rázódnom a motoros életbe
70 kw-tól(95.2 LE) lesz a legmagasabb kategória.
értem... Remélem Kawasakid lesz újra.
Hát ugyan azt az évj.szeretném 98-2002.szóba jöhetne egy kis bandit vagy talán egy gsxf,de döntő lessz majd az új teljesítmény adó úgytudom 90le-töl lessz a legmagasabb.Ha nagyon sok lessz a fizetnivaló akkor jó lessz egy kimondottan csak pályáznivaló,(játszani.)
És milyen lesz az új jövevény? évjárat, szín stb.?
Csak emiatt a kibaszott anyagi válságmiatt kellet mennie,meg már egy jó autót is akartam venni.A motor ára meg a+ benne azautóba.
De most fürkészem újra.

Szkrács, csakis Kawasaki
hát jah, letargia az van. Kár volt eladni a mocidat, nem?
Hajrá Torpedo, legyél ismét Kawasakis.