Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az enyém és télleg 9-es most láttam
Akkor gyüjts hozzá,bőven van időd
9363-é az a 9-es!

Az a 6-os meg egy fos! Vki rákölt ennyi pénzt aztán 350-ért adja? Kicsit elgondolkodtató! Még szarul is néz ki!
Az zx9r méghozzá a tied. Hát azt sem tudod mi van a birtokodban?
350.000 igen tudomhogy500.000ért már vannak normális idommal meg minden de sajna az a 150.000 hiányzik
Olyan gépet vegyél legyen bármilyen fajta,ne legyen agyon kókányolva, agyongyötörve,legyalázva.Mennyiért adják 3-400.e?
5-körül már tudsz venni elfogadható állapotút.
Szerintem ugyan az és a zöld egy 02-es Zx6R
Ezek szerintem üvegszálas készitett idomok. Max a faridom gyári.
Annyira nem korcs mert az oldalidomok az újabbZX6R-nek az oldalidomjai a fejidom az meg a régi ZX6Ré csak egy másik lámpa (Aprilia rs) van benne.
Hali!
Valaki megtudja mondani, hogy a kawasaki lime zöldnek mi a színkódja?
Pedig nagyon azon gondolkozom mivel csak ilyesmire telik és pl. nekem kifejezetten tetszik a fejidom meg az hogy olyan tömzsi az eleje csak kérdéses hogy a motorja milyen....
Szia,ezt nemgondolod komolyan.
Nehogy megvedd.
Kawa ZX-MIX
Ez valami készitett korcs fejidom. A lámpa pl tuti RS 125 pilácsa. Mindenből van benne egy vonással.
Ez nem egy ZXR 250-es első lámpája és fejidomja?
Ezt én is nézegettem múltkor. Hát őszintén szólva a szine botrányosan fos a fejidom pedig vicces. Az ára meg elég barátságos.
Sziasztok!
Szerintetek ez a motor hogy néz ki? 99-es ZX6R a fejidom, lámpa, oldalsó idomok nem gyáriak. Jah és vásárláskor milyen tipushibákra kell odafigyelni, hogy ne keljen rögtön több százezer forintot költenem mielőtt menni tudnék vele.
Üdv!
Mondta le valaki mostanában a cascoját?
cr9eix
A gyertya számát ad meg és kiderül hogy nem egyröl beszélünk
Mi va?
2500-ért vesszük.
Kell a száma?
zx-6r irridiumos gyergya 4250ft
műszerrel állitom be!
Na tényleg, róla el is felejtkeztem.