Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Colos84 megvan a link akitől vettem hívd fel ha gondolod .

www.kepesmotor.hu/kipufogo_dob...
Nevet sajna nem tudok,mert Délelött hozta és műszakba voltam ezért sógi vette át. De megkérdezem holnap tőle, hogy nem-e tudja mi a srác neve oké.
Ja tel számát meg tudom adni ha gondolod.
De honnan vagy kitől vetted? Nagyon bejön a puffogó
jaja...szülinapi kimenőt kaptam ,amire nem számítottam,hogy lehetséges
Colos84 ha lesz vidi akkor tuti,hogy megfogjátok tudni .
Nem tom,hogy honnét lehet! de mikor megláttam a dobot már tudtam,hogy kell nekem ha törik ha szakad ényimé lesz ,
Azt hittem karácsonyra jössz! Azért nem is rendeltem ebayről!na mindegy! Itt kurva hideg van
holnap megyek hazaaaaa
Jaja! Én is erre tippelek, hogy ha megvette had vigye alapon beleszart. De ezt sajna az ő közbenjárása nélkül nem tudnám elintézni, akármilyen bennfentest ismerek a pesti okmányirodába. Mert ezt nem a pestiek hatásköre.
Csövi
hi mindenkinek
Hát Peeter ez a szitú több mint kemény elég rendes lehet a srác ha '' elfelejtette,, sztem meg nem csak baszott rá gondolta elviszed aztán így jártál csinálsz amit akarsz ha kiderül csak ez nem jött be.
De az a lényeg,hogy kifizette elméletileg és át tudod iratni.
Az a lényeg hogy szépen átlesz írva a nevedre!
Ő fizette ki a tartozását, elvileg ma. Én sem néztem jó szemmel, hogy ilyet hogy lehet elfelejteni. Vagy arra tudok gondolni, hogy abban a határozatban volt leírva, hogy a motorra terhelik az összeget, amit megkapott, miután elvittem tőle a motort. De mondták, hogy ezt polgári perre is lehetne vinnem a részemről. De annak meg semmi értelme nem lenne, mert addig tuti nem tudom átiratni, míg tartana pereskedés. Ami meg ugye nem 2 hét szokott lenni.
és miért nem ő fizeti ki a faszságát? Ő volt a hülye. Nem szép dolog úgy eladni hogy van rajta valami tartozás, vagy szólni kell. sztem
Képzeljétek én hogy jártam a motorral!
Igaz megvettem már x ideje, de még csak most irattam át, illetve irattam volna. Kiderült az okmányirodába, hogy a motort az illetékes városi okmányiroda kitiltatta a forgalomból, ami azt is jelenti, hogy nem tudtam a nevemre venni.
Kiderült, hogy a srác, akitől vettem, egyben egy kereskedelmi céget is vezet és a motor a cége nevén volt. Namármost, neki volt kb fél éve egy autója, amitől 3 hónap alatt megvált, igenám, de az esedékes súlyadót nem fizette az autó után. Miután erre kötelezték, az az autó már nem volt az ő tulajdona, ezért a húszon akárhányezres hátralékát ráverte az önkormányzat az egyik gépjárművére, aminek a cég a tulajdonosa. És ez pechemre a motor volt. Erről a srác tökre megfeledkezett, mert a határozatot 9 nappal azután kapta meg, hogy elhoztam tőle a motort.
Úgy hogy most elvileg ma rendezte a tartozását és feloldják a motorról a tiltást, hogy át tudjam iratni.
De tavaszra csak meglesz már a forgalmi az én nevemmel!
Cső all! Cső Crazy!Nagyon "eltűntél" mostanában! Remélem a kis topicunkat nem hagyod el!
Szép estét srácok!
meg amit kérdezni akartam még. Miért vagy CrazyJoe ha Attila vagy?
Á, van egy szülinaposunk? Akkor Sok Boldog Szülinapot Mujahedin!
Csak mindenki minden faszságot mond. biztosítósok hogy ilyen esetekben 95%ban 50-50%ot szoktak kihozni. meg rendőrök is azt mondták. (nem azok akik kint voltak) és már nehezen hiszem el hogy én nyerem meg pedig tudom hogy nem én hibáztam.
rendben.
el tudod intézni?
itt nincs fele fele.te már megkezdted az előzést és a másik sávban voltál egy ideje.meglepődnék ha téged hoznának ki hibásnak.amugy igen a felet fizetik.de a motorodat ugyis letotálozzuk