Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és akkor mi van ha a rendőrség 50-50%ot hoz ki? kifizetik a kár felét? vagy mindenki a sajátját kell hogy állja?
ő egy dolgot vizsgál:a baleset megtörtént e.semmi mást.fontos a rendőrség álláspontja és aztán a köbe még mindíg mondhatja hogy csak veszélyeztetés volt és mentesülnek a kártérítés alól.velem ezt egyszer eljátszották.1x
őket már megkereste. és azt mondták hogy azt látták hogy előz a motor, nem gyorsan. mert kérdezte mennyivel. erre ők hogy azt nem tudják de nem ment gyorsan. nem tudta őket beszívatni. mert amit nem tudtak arra azt mondták hogy már nem emlékeznek 1 hónap távlatából.
őket is megkeresi.ha nem látták a balesetet akkor ne mondják hogy látták mert elvesznek a részletekben és ezzel megbuktatja az egészet.neki az a dolga hogy megbuktassa ne feledd.ugy jár el mintha neked akarna jot de ez nem igy van
"Később odament hozzájuk két kerékpáros, 20-25 év körüli fiatalember, akik közül az egyiket, Szűcs Tamást ismeri is. Ők felajánlották a segítségüket, illetve azt, hogy ha kell, tanúskodnak."
olyan feles. nem látták pont a balesetet de utánna odajöttek. a rendőrök is látták őket. De szerencsére mindent tudtak. ruha bukó stb.
anyagodban nem látom azt hogy ismered a tanut...
valóban éles volt a tanú?nem kamu?
És most jön a legkeményebb! beregisztrált myvipre hogy megnézze az adatlapom. gondolom akkor iwiwen is megnézett. mondjuk ott csak azt látja hogy az egyik tanút ismerem csak, amit mondtam is neki és le is írt. meg lát pár hungaroringes képet. remélem az nem gáz...
ért ő hozzá hidd el ez csak a nyomozás része,hogy valóban azzal foglalkozol-e
rendicsek. köszönöm.
De jófejnek tűnt. a végén megkérdezte mit dolgozok. mondtam hogy informatika. és akkor kérdezett pár dolgot a gépével kapcsolatban amiben segítettem neki hogy mit csináljon.
akkor minden elvárásainknak megfelelően történik. kommunikálok majd vele ha szükség lesz rá
igen. nem mondta. de mutatta a meghatalmazást a köbétől. Csak az email címe árulkodó. janos.juhasz@expol.hu
valóban attól a cégtől volt,jol gondoltam?
hát a köbétől volt kint a kárszakértő + kijött egy Juhász János nevezetű fazon az Expolice cégtől is. És kb itt. leírta a vallomásomat, Crazy lektorálta és a csávó elvileg holnap leadja. aztán várom a csodát...
Motorral vagyis az üggyel hogyan álltok Crazyvel?
Nagyon Nagyon Nagyon Sok Boldog Születésnapot Mujahedin!
Se vakolat, se parketta. Folytassam?
Majd egy vidit kaphatok róla? Honnan lehet érdekelni fog engem is 1 ilyen! Dobsz egy mailt a címemre
Gyönyörűséges!

Használd egészséggel.
Köszönöm!
Kösz ddt500 És az összképpel mi van hmm