Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fenyi mester es Dani halalos paros En meg az ebayrol rendelek cuccot a motorhoz meg is lesem mennyibe jonne ki a cucc
jó,megnéztem ezt kitöltheted.itt nem kell rajzolni-nincs mit elbasznod.töltsd ,ki küldd el.a káresemény leírásához ird le hogy:Az előzést tiltó útburkolati jel elhagyása után előzésbe kezdtém szabályosan,irányjelzéssel,majd amikor a tgk mögé értem észleltem,hogy balra fordulásba kezdett alárándelt útvonalra való bekanyarodási szándékkal.Az ütközés teljes mértékben csak a menetirány szerint bal oldali utpadka irányába való hirtelen kormányzással volt elkerülhető,melynek következtében az útmenti árokba sodródtam ahol elbasztam egy részeg kerítéstámasztó csövest.A baleset után rendőri intézkedés történt.
Beteg az agya mindig sírok a röhögéstől
Nagyon allatt egy srac de kurva jo fej
Császár?
Annak nem tudok elképzelni speedet, az beteg az az ember bemenne vele a sárba sm való neki
Ugy hallottam Dani szeretne valtani... Megjott a kedve a speed gepekhez.
SRT-ből eladja valaki?
Mi má, így maradunk Jóvanaz tanyára
meg valami ilyenről kerregnek hogy:
Fontos: a kárbejelentéshez a felületek kitöltésén kívül szükségünk van az eredeti baleseti bejelentőre. Csak nekem olyanom nincs. sztem.
én sem mozgok már ugy mint 15 éve basszameg.ellenben gecijól érzem mikor fog esni a hó
https://www.kobe.hu/kobewww/

Bal oldalt lesz eg yolyan hogy GFB kárbejelentés - hogyan?
Na az alatt van egy olyan hogy több információ és van egy olyan hogy űrlap kitöltése.
Abbiztos,sok jampi jancsibohóc,lenézi motrotos rendőröt,pedig nem kéne Vissza má nemülnék,elég volt fáj mindenem,mint a dög,azt má ilyen is marad,megvót az ára
milyen oldalon mert én nem találtam
áá,jó matek lehet kergetni az okostojásokat.hávóbenne markolaafüttésis vazze
okesz. Na megtaláltam egy online kárbejelentő űrlapot a Köbe oldalán. Akkor kitöltöm azt.
sose.nem szeretek gyorsúni,főleg nem egyenesen,m----szédülök. mire jó az
Nyehehe. Nem kicsit vagyok a kepen almos elotte zustam le egy 24 oras muszakot ezen van vonohorog razuzunk 1 utanfutot felpakoljuk a motort es mehetunk Kunmadarasra. Tenyleg Crazy, Madarasra szoktal jarni?
Nem égette a segged?
akkor meg ne kérdezgessél 100 helyről mert az lesz a vége hogy nem lesz kifizetve baszki.
kipicsázlak
soha nem volt még balesetem Nem tudom mit kell tenni.
Tesom szolgalat kozben ideadta a kocsit
ahogy érzed...de nem a csávót kell hívni hanem bejelenteni kárt....hu nehéz eset vagy,,,nem vagy szőke?
akkor nyugodtan szóljak az ismerősnek hogy hívhatják a köbétől a csávót? és lediktálják neki mit kell beleírnia.
hogy hogy őket is felhívd?csak őket kell felhívnod mivel ők fogják kezelni a kárügyedet,de lentebb leírtam hogy miért hívd fel őket.ha fáradt vagy menj feküggyé le a gecibe