Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs is motorra bónusz
Engem amúgy érdekel az ivászat bocy.
Hello DanielAlves!

Igen, én is kivonatom. Illetve már kivonattam. Tavaly is így csináltam. 2300 Ft most a kivonatás 6 hónapig szól. Ha előbb forgalomba akarod helyeztetni az újabb 2300 de ha kivárod a 6 hónapot utánna automatikusan forgalomba helyeződik. Bónuszod megmarad és a befizetett pénzt visszaadják amikorra kivonatod. tehát ha befizetted év végéig és most kivonatod akkor mátol dec 31ig visszakapod. januárban meg nem fizeted.
Annyit kell csinálnod hogy becsattogsz az okmányirodába, elmondod hogy ideiglenes ki akarod vonni bla bla... ad csekket 2300ról befizeted. forgalmiba bepecsételi hogy mi a steise. Azzal elmész a biztosítódhoz hogy lefénymásolhassa a forgalmit és bevigye a rendszerbe hogy visszakapd a pénzt. Tavasszal pedig kötsz új biztit. Ennyi
ne aggódj nálunk sincs
Figyeljémán Freon én keresem itt Debrecenben a Fasztrájdot, de sehol nem találok hol kéne keresnem?
Jó nagy vagy cula
dehonnem adott azt is.
2500 pénz a kivonás 6 hóra szól .addig no kötelező no teljesítményadó.számold ki oszt vessé.keresztet.
Sziasztok. Olvasgatom a Gsx-r topicba hogy sokan kivonjak a forrgalombol a motorjukat telire igy egy csomo penzt sporolnak meg vele. Tud valaki erro valami infot mondani hogy pontosan mi a menete? Kivancsi vagyok ra hogy mennyivel maradna tobb a zsebembe...
kösz a bejelölést Mókuci :)
mindig is tudtam, hogy egy köcsög rendôr vagy :)
http://coedmagazine.com/2009/1...

ezt érdemes megnézni
vmi 2005ösre gondoltam
Az istenert nem talalok magamnak 2 reszes borruhat. Fene vigye el. Tok ideg . Mondjuk a 192 cm-hez es 83kg-hoz nehezkes... Veszek egy fasza borkabatot meg egy terdvedot a farmer ala es csoki.
persze h ismerem ő segített benne
Írígykedtél rám,mi?Kiróbátad az ülcsit,de kúcsot nem kaptá
Benne vagyok. Mikor? Hol?
motort sem cserélünk de ahogy látom ruhát se
Gondolom akkor Fark Tibit ismered egyszer tuti leszedem a felnit a motorjarol es atrakom az enyemre
amúgy itt csináltattam debrecenben ha kell tudok elérhetőséget adni
csak szeretnéd
A felnik johetnek
vki cserélje már el a zx6ját velem a z750re
98-99 zx6


A két csutka ára 10.000ft
villahíd:6.000ft
komplett fék(fékkar+fékmunka henger tartály)15.000ft
hátsó ülés:6000ft
első ülés:8.000ft
segédváz:15.000ft
hátsó lábtartó :6.000ft\db
hátsó lámpa égőkkel:5.000ft
ülés alatti takaró:9.000ft